Informacje23 sierpnia 2015, 16:00,

Swing Night - Koncert Letni w Amfiteatrze w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 sierpnia 2015 roku o godz. 16:00 odbędzie się Koncert Letni, podczas którego wystąpi Swing Night. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Swing Night, to wydarzenie muzyczne nawiązujące do „Złotej Ery Swingu”, przywodzące na myśl legendarne big-bandy Duke’a Ellingtona, Glenna Millera, Benny’ego Goodmana oraz hity repertuarowe Franka Sinatry, Nat King Cole’a, Diany Krall i Marii Koterbskiej. W ten rodzaj zjawisk wpisuje się zespół Swing Motion. Zespół wykonuje autorskie opracowania różnych form swingowych, a to co je wyróżnia oraz tworzy własny styl muzyczny zespołu, to włączanie do nich elementów jazzu nowoczesnego. W programie m.in.: Strangers in the night, Fly me to the moon, Autumn leaves, Popatrzy w oczy taki ktoś, Georgia on my mind, Raindrops keep falling on my head, Sway, Bei mir bistu shein.

Swing Night - Koncert Letni w Amfiteatrze w Konstancinie

Piotr Kopietz - muzyk, aranżer, kompozytor. Należy do grona kilku muzyków w Polsce koncertujących na argentyńskim bandoneonie oraz rzadko spotykanej, francuskiej akordinie. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie akordeonu. Studiował ponadto w Universität für Musik und darstellende Kunst Graz w Austrii. Laureat kilkunastu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych. Koncertuje solo, w zespołach kameralnych oraz z towarzyszeniem orkiestr symfonicznych. www.piotrkopietz.art.pl

Patrycja Ciska - muzyk, wokalistka jazzowa. Laureatka kilku konkursów wokalnych oraz uczestniczka programów i koncertów w TVP 2, TV Polonia, Polsat. Współpracowała i współpracuje z wieloma znakomitymi muzykami. Ukończyła z wyróżnieniem wokalistykę jazzową w Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie. Studiuje wokalistykę jazzową w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Gabriela Machowska-Kopietz - pianistka. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie fortepianu i kameralistyki fortepianowej oraz Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje umiejętności doskonaliła także podczas rocznych studiów w Conservatoire Royal de Bruxelles w Belgii. Współtworzy kilka projektów muzycznych i uczestniczy w nagraniach płytowych oraz radiowych, w tym również w zakresie muzyki klasycznej.

Radosław Łukaszewicz - kontrabasista, gitarzysta basowy. Wykonuje muzykę jazzową oraz rozrywkową. Laureat nagród i wyróżnień na kilku prestiżowych konkursach muzycznych, m.in.: Międzynarodowe Integracje Muzyczne Żyrardów 2011, Jazz Contest Tarnów 2013, Anima Wrocław 2013, XI Festiwalu Form Muzycznych – Klub Światowid Wrocław 2013. Współpracował i współpracuje ze znanymi muzykami i wokalistami jazzowymi, w tym m.in: ze Zbigniewem Namysłowskim, Pawłem Kowalczykiem, Małgorzatą Markiewicz, Wojciechem Zielińskim. Studiuje w klasie kontrabasu jazzowego prof. Jacka Niedzieli-Meiry w Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4327&start=15
Informacje23 sierpnia 2015, 10:00,

Prażmów i Kawęczyn z cyklu wycieczek rowerowych po powiecie piaseczyńskim Chodź na rower


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą niedzielę, 23 sierpnia 2015 roku zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do wspólnego rowerowania. Tym razem spotkanie zainteresowanych rowerzystów rozpoczyna się o godz. 10.00 pod kościołem w Prażmowie. Organizatorzy planują jazdę rowerem z wizytą w Kawęczynie - Łowiska Pod Dębową Beczką. Weźcie ze sobą: dobry humor, rodzinkę, zapasowe dętki, kiełbaski i dane osobowe do ubezpieczenia. Zapraszamy!

Prażmów i Kawęczyn z cyklu wycieczek rowerowych po powiecie piaseczyńskim Chodź na rower

Chodź na rower - po powiecie to cykl wycieczek rowerowych z przewodnikiem, w którym każdy niezależnie od posiadanego roweru, czy też kondycji fizycznej może wziąć udział. Akcja jest bezpłatna. Akcja dofinansowywana jest przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.chodz-na-rower.blogspot.com

Prażmów i Kawęczyn z cyklu wycieczek rowerowych po powiecie piaseczyńskim Chodź na rower

"Łowisko Pod Dębową Beczką" znajduje się w Kawęczynie. Jest to cicha, spokojna posiadłość otoczona lasami co sprawia, że tylko tutaj można na prawdę w ciszy i w zgodzie z naturą odpocząć i zrelaksować się. W czystych wodach łowiska złowić można następujące ryby: karp, amur, lin, jesiotr, szczupak, tołpyga, płoć i inne. Cisza, spokój, łono natury, pełen relaks, znajdziesz to wszystko w Kawęczynie. Strona internetowa: www.lowiskopoddebowabeczka.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8562&start=45

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie