Informacje19 lutego 2013, 00:00,

SERCA PIASECZNA - podsumowanie akcji charytatywnych Gminy Piaseczno

Witajcie Kochani. Już od trzech lat wspólnie z Gminą Piaseczno oraz Centrum Kultury w Piasecznie organizujemy spotkanie podsumowujące największe akcje charytatywne na terenie Gminy Piaseczno tj.: Radosna Wigilia, WOŚP Piaseczno, Świąteczny Okruch Serca. Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2013 roku o godz. 19.00 w Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

SERCA PIASECZNA - PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNYCH GMINY PIASECZNO - RADOSNA WIGILIA, WOŚP PIASECZNO, ŚWI¡TECZNY OKRUCH SERCA

Impreza SERCE PIASECZNA ma na celu poznanie się (z niektórym z Was przez te osiem lat Radosnej znam się tylko z rozmów telefonicznych), podzielenie się doświadczeniem i po prostu powspominanie. W programie prócz wręczenia podziękowań planowany jest spektakl teatralny (wystąpi Teatr BIS 2 przy Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie) oraz poczęstunek. Serdecznie zapraszam na podsumowanie akcji charytatywnych.

Do zobaczenia
autor/źródło: Kasia Kondraciuk

Informacje20 lutego 2013, 00:00,

Bądź lokalnym patriotą - złóż deklaracji PIT w miejscu zamieszkania - Gmina Prażmów

Szanowni Państwo, przed nami czas składania zeznań podatkowych. Zachęcam Państwa do składania deklaracji PIT w miejscu zamieszkania. Dochód z Państwa podatków stanowi największy dochód gminy i to z niego możemy realizować inwestycje i rozwijać usługi poprawiające komfort życia mieszkańców. Warto oddać podatek gminie, z której infrastruktury najczęściej korzystamy. Pamiętajmy, iż zapewnienie mieszkańcom godnych warunków uzależnione jest od dochodów gminy a te pochodzą właśnie z Państwa podatków.

B¡D¬ LOKALNYM PATRIOT¡ - Z£Óż DEKLARACJI PIT W MIEJSCU ZAMIESZKANIA

Rozliczenie się w miejscu zamieszkania jest proste i nie zajmuje więcej czasu niż zwykłe złożenie zeznania. Formularz ZAP-3 z wpisanym miejscem zamieszkania Gmina Prażmów wraz z rozliczeniem rocznym PIT zanosimy lub wysyłamy pocztą do Urzędu Skarbowego w Piasecznie. Chcemy lepszych dróg i nowych chodników? Chcemy nowoczesnych szkół i boisk dla naszych pociech? Potrzebujemy więcej przedszkoli i placów zabaw? Dajmy szansę gminie. Bądźmy lokalnymi patriotami i swój udział w podatku przekażmy gminie, w której mieszkamy na co dzień, a nie od święta.
autor/źródło: Grzegorz Pruszczyk - Wójt Gminy Prażmów
Tematy:Prażmów