Informacje13 czerwca 2014, 18:00,

Piątek Trzynastego wystawa prac doktorantek ASP w Starej Iwicznej

13 czerwca 2014 roku o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy pt. Piątek Trzynastego. Będzie to ekspozycja prac: Sylwii Wyszkowskiej, Mai Zembrzuskiej i Agnieszki Kucharskiej-Zajkowskiej - doktorantek Wydziału Grafiki ASP w Warszawie. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6, II p. Wystawę można oglądać do końca czerwca w godzinach pracy świetlicy. Wstęp wolny. Zapraszamy na wystawę!

PIĄTEK TRZYNASTEGO WYSTAWA PRAC DOKTORANTEK ASP

Informacje10 czerwca 2014, 18:00,

DZIEŃ OTWARTY W GOK W TARCZYNIE

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 10 czerwca 2014 roku o godz. 18.00 w Sali widowiskowej GOK przy ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. W programie m.in. prezentacja sekcji GOK: pokaz tańców Jazz Dance i Hip-Hop, pokazy karate, koncert solistów Chóru Miasta Tarczyna. Ponadto: taniec brzucha, występ muzyczny ze Szkoły Muzycznej Maestro, spotkania z instruktorami. Zapraszamy!

DZIEŃ OTWARTY W GOK W TARCZYNIE