Informacje22 lutego 2013, 00:00,

Koncert akordeonowy conAmici w £azach

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli oraz ZSP im. Jana Pawła II w £azach zapraszają mieszkańców na koncert akordeonowy grupy conAmici pod batutą Vivian Mueller. Zespół zaprezentuje muzykę klasyczną, jazz, pop a specjalnie dla polskiej publiczności, repertuar zostanie rozszerzony o przeboje radia Eska ROCK. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 lutego 2013 roku o godz. 17.00 w świetlicy GOK Lesznowola przy ul. Przyszłości 8 w £azach. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert zespołu conAmici (www.conamici.de).

KONCERT AKORDEONOWY ZESPO£U CON AMICI W £AZACH

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Polecane dla Ciebie

Informacje21 lutego 2013, 00:00,

Zapraszamy na Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Gminy Góra Kalwaria

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii oraz Milan i Miłek zapraszają na III Turniej siatkówki mężczyzn o puchar Burmistrza Gminy Góra Kalwaria. Turniej odbędzie się 23 lutego 2013 roku w godzinach 9:00 - 18:00 - eliminacje sala ZS w Brześcach, oraz 24 lutego 2013 roku w godzinach 9:00 - 13:00 - mecze finałowe sala ZSO w Górze Kalwarii. Zapraszamy!

TURNIEJ PI£KI SIATKOWEJ MężCZYZN O PUCHAR BURMISTRZA GÓRY KALWARII

Polecane dla Ciebie