Informacje20 marca 2016, 15:00,

Kolorino - Teatr z Fantazją Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 marca 2016 roku o godzinie 15.00 zapraszamy na kolejne przedstawienie dla dzieci odbywające się w ramach cyklu TEATRALNA NIEDZIELA w Górze Kalwarii. Podczas najbliższego spotkania, będzie można obejrzeć spektakl pt.: Kolorino. Miejsce: Kalejdoskop Kultury ul. por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. Bilety: 10 zł, dostępne godzinę przed spektaklem w kasie Ośrodka Kultury ul. por. J. Białka 9.

KOLORINO TEATRALNA NIEDZIELA GÓRA KALWARIA

TEATR z FANTAZJĄ zaprezentuje autorski spektakl Ewy Gorzelak zatytułowany Kolorino. W bajce Kolorino występuje dwoje znanych aktorów - Ewa Gorzelak i Zbigniew Dziduch inspiruje dzieci do aktywnego uczestnictwa w niesamowitym interaktywnym spektaklu. W “Kolorino” scenografię tworzą kolorowe materiały, przy czym żaden kolor nie pojawia się bez przyczyny – wywołują go skojarzone z nim czynności bądź sytuacje. Powoli pojawiają się barwy podstawowe, aby stopniowo wymieszać się i stworzyć barwy pochodne. Dzieci zapraszane są do aktywnego uczestnictwa w bajce, aby na zakończenie, wspólnie z aktorami zatańczyć. Spektakl zbudowany jest z obrazów, to bajka pełna dźwięków i kolorów, silnie oddziałująca na dziecięce zmysły i wyobraźnię. Jej zadaniem jest inspirować dzieci, pokazać że w prostych rzeczach tkwi ogromny potencjał. Scenariusz i reżyseria: Ewa Gorzelak Występują: Ewa Gorzelak i Zbigniew Dziduch. Czas trwania: ok. 30 minut. Bajka dla dzieci w wieku od 2-7 lat.

KOLORINO TEATRALNA NIEDZIELA GÓRA KALWARIA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 marca 2016, 17:00,

Wystawa fotografii Krzysztofa Gierałtowskiego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy na otwarcie wystawy Krzysztofa Gierałtowskiego jednego z najwybitniejszych polskich portrecistów w fotografii. W sobotę, 19 marca 2016 roku o godz. 17.00 będzie możliwość nie tylko spotkania z artystą, ale też nabycia niektórych książek o nim i katalogów jego wystaw. Wystawę można będzie oglądać do 8 maja 2016 roku.

WYSTAWA FOTOGRAFII KRZYSZTOFA GIERAŁTOWSKIEGO W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie