Informacje26 września 2009, 00:00,

I Jesienny Rajd Nordic Walking - Wilanów - Góra Kalwaria

Serdecznie zapraszamy na I Jesienny Rajd Nordic Walking, który odbędzie się w dniu 26 września 2009 roku, początek: godz. 9.40. Zbiórka przed budynkiem Poczty Polskiej (na tyłach Poczty na parkingu) w Wilanowie (ruszamy autobusem o 10.09 - prosimy nie spóźniać się - ruszamy punktualnie). Trasa: Wał Kępa Zawadowska (W-wa Wilanów) - wał Wiślany - Góra Kalwaria. Cała trasa ok. 20 km. Każdy uczestnik dostaje atrakcyjny zestaw startowy wraz z upominkami! W programie: marsz NW, zabawy i gry integracyjne, loteria. Cena: 50 zł. Powrót z Góry Kalwarii PKS lub prywatnymi liniami autobusowymi do Dworca Południowego (Metro Wilanowska). Zapisy: Aneta Dowiedczyk, info@nordicsport.pl, 506 249 504, 022 24 11 533
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje27 września 2009, 00:00,

Wyniki konkursu foto ZDJęCIE MIESI¡CA - sierpień 2009

25 września 2009 roku, zakończyło się głosowanie w piątej edycji konkursu fotograficznego na naszym forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego i wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA SIERPIEń 2009. Serdecznie gratulujemy Izie, a także Markowi i Marzenie, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Są takie chwile, w których nie pamięta się o smutkach
MIEJSCE 1 - Są takie chwile, w których nie pamięta się o smutkach.
Autor: Schiza (Iza)

Desert Rose
MIEJSCE 2 - Desert Rose. Autor: Amon (Marek)

Kropelkowo
MIEJSCE 3 - Kropelkowo. Autor: Leelooo (Marzena)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca sierpień 2009. Z przyjemnością informujemy, że jedną z nagród jest wystawa wyróżnionych zdjęć w restauracji Zawrotnica przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. Osoby zainteresowane obejrzeniem powyższych zdjęć, zapraszamy do restauracji. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego. Od 1 października 2009 roku, rozpoczynamy przyjmowanie mailem zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu: ZDJęCIE MIESI¡CA WAKACYJNE WRZESIEń 2009. Do wakacyjnej edycji, będą przyjmowane zdjęcia wykonane podczas naszych wakacji i nie ma ograniczeń terytorialnych. Zainteresowane osoby, odsyłam do zapoznania się z nagrodami i regulaminem konkursu: regulamin konkursu fotograficznego. Zapraszam i zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy: