Informacje14 lutego 2016, 18:00,

Disco Ice & Show w Konstancinie 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Spotkanie ze Shrekiem i Fioną, pokaz łyżwiarstwa figurowego, mecz w unihokeja - radni kontra mieszkańcy, a na koniec miłosne disco. To tylko niewielka część tego, co nas czeka w najbliższą niedzielę (14 lutego 2016 roku) na miejskim lodowisku w Parku Zdrojowym. Startujemy o godz. 18.00 To już druga edycja imprezy "Disco Ice & Show". W tym roku bawimy się w Dzień Zakochanych, czyli 14 lutego. W najbliższą niedzielę uczniowie pożegnają też tegoroczne ferie zimowe. Organizatorzy - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Konstanciński Dom Kultury, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Rada Miejska Konstancin-Jeziorna - zapewniają masę atrakcji i niespodzianek.

DISCO ICE & SHOW W KONSTANCINIE

Na lodowisku w Parku Zdrojowym zobaczymy Fionę i Shreka, czyli parę zakochanych ogrów znanych z popularnej animacji. Widowiskowy pokaz łyżwiarstwa zaprezentuje szkoła Renaty Aleksander, mistrzyni Słowacji w jeździe figurowej. Gwiazda rewii „Holiday on Ice“ poprowadzi też całą imprezę. Sportowych emocji dostarczy nam mecz w unihokeja - radni kontra mieszkańcy. Będzie to rewanż za ubiegłoroczne spotkanie, które zakończyło się wynikiem 2:2. Drużynę samorządowców poprowadzi Arkadiusz Strzyżewski, wicestarosta piaseczyński. Zapisy do drużyny mieszkańców będą prowadzone w trakcie imprezy. Liczy się dobra zabawa, integracja i gra fair play.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

DISCO ICE & SHOW W KONSTANCINIE

To jednak nie wszystko. Każdy, kto tego dnia odwiedzi Park Zdrojowy, będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w wesołej fotobudce, która stanie w okolicy lodowiska. Nie zabraknie też konkursów. Wystarczy powiedzieć nam "Za co kocham Konstancin-Jeziornę?". Najoryginalniejsze odpowiedzi nagrodzimy. Warto się postarać, bo czekają atrakcyjne upominki ufundowane przez sponsorów: Urząd Miasta i Gminy, Uzdrowisko Konstancin-Zdrój, Punkt Reklam oraz Restaurację Park Cafe&Rest. Zwieńczeniem imprezy będzie "Disco lodowisko". Do tańca i do walentynkowego przytulańca zagra DJ Daniel Korytek. Zapraszamy!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 lutego 2016, 15:00,

Kraina Bajkostworów w Czarnowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie zaprasza wszystkie dzieci do magicznej Krainy Bajkostworów. Drzwi do tego niezwykłego miejsca zostaną po raz pierwszy otwarte w najbliższą niedzielę (14 lutego 2016) o godz. 15.00. "Kraina Bajkostworów" jest nową, niezwykłą, stumetrową salą w Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie. Znajdziemy w niej pełne kolorów i różnej wielkości (od 0,5 do nawet 4 m) "Bajkostwory". Są to interaktywne pufy i poduchy, wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, zawierające miękkie wypełnienia. Dzieci mogą się nimi bawić, skakać po nich, robić fikołki lub się w nich chować. Dodatkowo w poduchach ukryte są sznureczki, pętelki, kieszonki i schowki.

KRAINA BAJKOSTWORÓW W CZARNOWIE

Bajkostwory są wyjątkowe i pozwalają na rozwój wyobraźni. Dzieci są nimi zachwycone. Z puf mogą stworzyć najróżniejsze konstrukcje. Może to być np. kolorowy zamek albo samochód do którego później mogą wejść. "Kraina Bajkostworów" jest miejscem kreatywności sensorycznej zarówno dla młodszych, jak i starszych. Do krainy, która zostanie oficjalnie otwarta w najbliższą niedzielę (14 lutego) prowadzi niezwykły korytarz "światła i cienia", a jej ściany zdobią ilustracje z bajek z różnych kontynentów. To fantastyczne i niezwykłe miejsce, które na długo pozostanie w pamięci każdego kto je odwiedzi.

Zabawa startuje o godz. 15.00. W programie m.in. bajkowe przedstawienie, zabawy z "Bajkostworami", tworzenie ilustracji przestrzennych i wiele innych atrakcji. Wstęp wolny, chodź organizator prosi o dokonanie wcześniejszej rezerwacji. Można to zrobić telefonicznie (509 454 871) lub mailowo (muzbajek@wp.pl). Zapraszamy na Krainy Bajkostworów w Czarnowie.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie