Informacje3 marca 2011, 00:00,

5 marca Gminny Bal Sportu w Krzakach Czaplinkowskich


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


K.S. NADSTAL i MKS KORONA serdecznie zapraszają na Gminny Bal Sportu, który odbędzie się 5 marca 2011 roku o godz.19.00 w sali Klubu Sportowego NADSTAL w Krzakach Czaplinkowskich. Bal odbędzie się pod patronatem Burmistrza i Rady Miejskiej w Górze Kalwarii. Przygrywał do tańca będzie zespół ATES. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt tel. nr 502 285 656 Ilość miejsc jest ograniczona.

Program Gminnego Balu Sportu w Krzakach Czaplinkowskich:
19:00 - Uroczyste rozpoczęcie Balu
19:15 - Występy artystyczne - ze szkoły tańców karaibskich z Warszawy
22:00 - Gorąca niespodzianka
23:00 - Loteria fantowa
0:15 - Pokaz sztucznych ogni
1:15 - Słodka niespodzianka
1:30 - Konkursy
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje3 marca 2011, 00:00,

W świecie operetki - koncert Agaty Marcewicz-Szymanskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza serdecznie mieszkańców na koncert z okazji Dnia Kobiet - W ŚWIECIE OPERETKI, podczas którego wystąpi: Agata Marcewicz-Szymańska. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 5 marca 2011 roku, o godz. 16.00. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, przy ul. Jaworskiego 18, Konstancie-Jeziorna.

Agata Marcewicz-Szymańska

W ŚWIECIE OPERETKI, czyli najpiękniejsze arie operetkowe w wykonaniu solistki Filharmonii Narodowej w Warszawie - Agaty Marcewicz-Szymańskiej (sopran). Artystka w swoim dorobku artystycznym oprócz partii operowych, operetkowych prezentuje także recitale złożone z pieśni polskich, niemieckich, francuskich, czeskich i rosyjskich. Bała dział w konkursach wokalnych min. W Konkursie Wokalnym im. Ady Sai w Dusznikach Zdroju, w Międzynarodowym Konkursie im. Stanisława Moniuszki w Warszawie oraz doskonaliła swój warsztat wokalny na kursach mistrzowskich u prof. Teresy żylis-Gary. Oprócz repertuaru oratoryjnego, operowego, operetkowego operetkowego, pieśniarskiego, artystka posiada repertuar estradowy, a także wykonuje liczny repertuar kompozytorów współczesnych. Więcej informacji, na temat Agaty Marcewicz-Szymanskiej, można przeczytać na stronie internetowej: www.sopran.selinet.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie