Zaopiekuj się seniorem na terenie Niemiec

Zaopiekuj się seniorem na terenie Niemiec
Treść ogłoszenia:
Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Do tej pory zaufało nam już ponad 40 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

W związku z obecną sytuacją, Promedica24 wprowadziła nadzwyczajne standardy bezpieczeństwa podczas podróży i pracy.

Miesiące oraz wyjazdy dobierane są indywidualnie!

Poszukujemy osób na wyjazd do Niemiec w charakterze Opiekuna/ki z podstawową, komunikatywną lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, jeżeli nie znasz języka, nauczymy Cię go bez wychodzenia z domu (np. poprzez Skype, Messenger)

Oferujemy:
• LEGALNĄ pracę w Niemczech
• Zatrudnienie na podstawie umowy
• Atrakcyjne zarobki
• Prywatne ubezpieczenie medyczne (karta ERGO)
• Wsparcie telefoniczne 24/7
• Zakwaterowanie, wyżywienie
• Dojazd z miejsca zamieszkania do miejsca pracy (zapewniamy bezpieczny przejazd z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, ograniczoną ilością osób i pełną dezynfekcją)
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij CV na adres: Z.Wrzesinska@promedica24.pl

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at) promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer dzwoniąc na numer: + 48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

cena: Do uzgodnienia

Dodane przez: Zuzanna, 21 października 2020
ID ogłoszenia: 200514

Podobne ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie