Kurs j. niemieckiego (ONLINE) + Gwarantowane zatrudnienie – Opiekun Seniora

Kurs j. niemieckiego (ONLINE) + Gwarantowane zatrudnienie – Opiekun Seniora
Treść ogłoszenia:
Cały czas zatrudniamy do PRACY w charakterze Opiekuna Osób Starszych z podstawową, komunikatywną lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, jeżeli nie znasz języka, nauczymy Cię go bez wychodzenia z domu (np. poprzez Skype, Messenger). Możesz czuć się bezpiecznie i nie rezygnować z szansy zarobku!

Zarobisz nawet 12 500 zł NA RĘKĘ ZA KONTRAKT NA 62 DNI + GWARANTOWANY BONUS DO 350€ za wyjazd w okresie świątecznym.

Gwarantujemy:
• Bezpłatny test na COVID-19 przed wyjazdem do Niemiec (ze względu na obostrzenia w Niemczech wprowadzamy testy dla wszystkich naszych Opiekunów!)
• Bezpieczny przejazd małym, firmowym busem spod Twojego domu pod dom klienta (bus jest ozonowany przed każdym przejazdem!)
• Zachowanie wszelkich zasad ostrożności podczas podróży (mierzenie temperatury, każdy Opiekun otrzymuje zestaw maseczek, rękawiczek i płyn dezynfekcyjny)
• Pracę w prywatnym domu Podopiecznego (osobny pokój dla Opiekuna)
• Zagraniczne ubezpieczenie medyczne (ERGO) i pracowniczą kartę EKUZ
• Legalną formę współpracy u lidera w branży, atrakcyjne zarobki i oferty dobrane do doświadczenia
• Szkolenia opiekuńcze oraz naukę języka niemieckiego od podstaw (on-line!)
• Rekrutację zdalną - bez wychodzenia z domu (przez telefon, Messenger lub WhatsApp)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu pod nr: +48 506-289-025 wyślij CV na adres: Z.Wrzesinska@promedica24.pl

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at) promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer dzwoniąc na numer: + 48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Dodane przez: Zuzanna, 28 października 2020
ID ogłoszenia: 200569
Dodaj ogłoszenie