Imitacje drewna na wymiar - Taniej O VAT!

Treść ogłoszenia:
Zaledwie teraz wszystkie imitacje drewna na plastmaker.pl oferujemy w cenie obniżonej o wartość podatku Vat! Czy uda Ci się skorzystać z tej okazji?

Produkujemy na wymiar imitacje drewna:
belki rustykalne,
deski dekoracyjne,
maskownice rur i kabli,
elastyczne imitacje drewna na elewacje.

Z nami oszczędzasz podwójnie: teraz odbierając aż 23% zniżki na całość asortymentu. Co więcej nie płacisz za odpad, bowiem wszystkie elementy perfekcyjnie pasują do Twojego wnętrza.

Pozwól sobie na szczyptę luksusu i zaprezentuj swój niebanalny styl, tworząc aranżację pomieszczeń, które zachwycą gości. Imitacje drewna doskonale nadają się do stworzenia unikalnych dekoracji w regionalnych restauracjach, barach czy stoiskach. Świetnie prezentują się w salonie i alkowach, też w ośrodkach wypoczynkowych i rekreacyjnych. A może będziesz chciał skonstruować sufit, od którego niełatwo oderwać spojrzenie w swoim biurze lub sali konferencyjnej?

Odkryj naszą ofertę, w obecnej chwili tańszą o wartość podatku VAT. Więcej na www.plastmaker.pl bądź pod numerem telefonu 721 564 516. Zapraszamy!

Dodane przez: Plastmaker, 20 czerwca
ID ogłoszenia: 203236