Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Belki drewniane na suficie w Twoim domu
Treść ogłoszenia:
Belki na stropie dodają wnętrzom wyszukany, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się emanować ciepłem, spokojem, a przy okazji prezentują się bardzo atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i ciężkie w instalacji. A poza tym drewno musi się zresztą zestarzeć, żeby prezentować się tak atrakcyjnie, jak tego oczekujesz. Na szczęście produkujemy rustykalne belki, które idealnie imitują rzeczywiste drewno.

Wyprodukowane na podkładzie z twardego styropianu belki sufitowe mają niską wagę i nadzwyczaj bezproblemowo się je instaluje. Możesz stworzyć z nich naprawdę dowolną instalację, które nie wymaga jakichkolwiek działań pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. A nawet więcej, kupując nasze belki rustykalne płacisz jedynie za elementy, których potrzebujesz, bowiem wszystko wytwarzamy szczegółowo na wymiar (u konkurencji zapłacisz też za odpad, który zresztą musisz sprzątnąć).

Zainteresowana? Obejrzyj i pokaż bliskim galerię naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie zarówno złożysz zamówienie na próbki naszych dekoracji za darmo .

Zapraszamy!


Dodane przez: Plastmaker, 25 lipca
ID ogłoszenia: 203408
Dodaj ogłoszenie