Informacje17 października 2017, 17:00,

Żywienie dzieci w wieku szkolnym - spotkanie z dietetykiem w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 października 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie z dietetykiem dla rodziców i dla dzieci w Tarczynie. Spotkanie poprowadzi Marcin Jasiński. Miejsce: Sala Kina Za Rogiem ul. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny.

ŻYWIENIE DZIECI W WIEKU SZKOLNYM - SPOTKANIE Z DIETETYKIEM W TARCZYNIE

Temat pierwszego jesiennego spotkania z dietetykiem to żywienie dzieci w wieku szkolnym. Omówimy podstawowe zasady żywienia dzieci w wieku szkolnym oraz rolę rodziców w kształtowaniu nawyków żywieniowych dzieci. Przedstawiamy realne zagrożenia wynikające ze złych wyborów żywieniowych, dokonywanych przez dzieci i rodziców. Stawimy czoła przeszkodom na drodze do stosowania zasad zdrowego żywienia, takim jak m.in: nachalna reklama produktów spożywczych skierowanych dla dzieci czy niechęć dziecka do spożywania warzyw i owoców.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 października 2017, 14:00,

Smaki jesieni - warsztaty kulinarne dla dzieci w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 października 2017 roku o godzinie 16.00 zapraszamy do filii biblioteki Osiedle (ul. Szkolna 9 w Piasecznie), na warsztaty kulinarne dla dzieci. Uczestnicy poznają proste sposoby na smaczny i zdrowy posiłek na podstawie książki pt.: Bułka i spółka: rzecz o zdrowym jedzeniu. A także samodzielnie wykonają sałatkę z jesiennych warzyw.

SMAKI JESIENI - WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie