Informacje20 stycznia 2017, 19:00,

Żywa natura - wystawa Agnieszki Dąbrowskiej-Woźniak


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 stycznia 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się wernisaż wystawy Agnieszki Dąbrowskiej-Woźniak pt. "Żywa natura" w Galerii PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

ŻYWA NATURA - WYSTAWA AGNIESZKI DĄBROWSKIEJ-WOŹNIAK

Agnieszka Dąbrowska-Woźniak - absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych - dyplom u profesora Stefana Gierowskiego, aneks z grafiki warsztatowej u profesor Ireny Snarskiej w 1997 r. Od lat (choć z przerwami), współpracuje z Doświadczalną Pracownią Litografii na Saskiej Kępie, maluje w domu. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych, ma też za sobą kilka wystaw indywidualnych zarówno malarstwa jak i grafiki. Ostatnią wystawą było „7 grzechów głównych i ósmy malutki” w 2011 roku w Galerii Apartpoint w Łomiankach, gdzie wystawiała wraz z trzema przyjaciółkami. Pracuje jako nauczyciel plastyki w Niepublicznej Podstawowej Szkole Montessori i Gimnazjum Montessori w Warszawie, prowadzi także zajęcia plastyczne w Pracowni Doroty Słowińskiej.

ŻYWA NATURA - WYSTAWA AGNIESZKI DĄBROWSKIEJ-WOŹNIAK

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 stycznia 2017, 15:00,

Konsultacje w sprawie rozbudowy drogi 721 w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna zaprasza mieszkańców zainteresowanych rozbudową drogi nr 721, na spotkanie z projektantami z Biura Projektów TRASA, które odbędzie się we wtorek 24 stycznia 2017 roku. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Integracyjnych Nr 5 przy ul. Szkolnej 7 w Konstancinie-Jeziornie.

KONSULTACJE W SPRAWIE ROZBUDOWY DROGI 721 W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Biuro Projektów TRASA opracowuje dokumentację projektową rozbudowy drogi 721 na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Projekt obejmuje rozbudowę na odcinku pomiędzy ulicą Julianowską w Piasecznie a ulicą Skolimowską w Konstancinie-Jeziornie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie