Informacje7 kwietnia 2007, 00:00,

życzenia Wielkanocne dla mieszkańców naszego regionu

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne święta Wielkanocne. Okna pomyte. Dom odkurzony. Zakupy, z wielką przewagą jajek, zapewne są już w lodówce. Na stole obowiązkowa baba wielkanocna i do tego wierzbowe bazie. Wielkanoc kojarzy się nam z kolorowymi pisankami, mnóstwem pysznego jedzenia, śmigusem dyngusem i wieloma innymi przyjemnymi rzeczami. Zapewne jeszcze o wielu rzeczach zapomnieliśmy pisząc tą informację, ale Wy na pewno panujecie nad sytuacją i dzielnie przygotowujecie się do Świąt Wielkiej Nocy.

życzenia wielkanocne - karta wielkanocna
kliknij aby powiększyć

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Wam najserdeczniejsze życzenia wielkanocne: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, suto zastawionych stołów, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów. Niech wielkanocny zająć przyniesie Wam radość i nadzieję, oraz jak najmilszych spotkań w gronie Waszych przyjaciół i rodziny.

Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński
autor/źródło: Marcin Piotrowicz

Informacje4 kwietnia 2007, 00:00,

Dzieci i młodzież z Góry Kalwarii znajdą pomoc w świetlicy

Rok temu w Górze Kalwarii powstała świetlica, w której dzieci mogą odrabiać lekcje, podszkolić się i pobawić. Placówka działa we wtorki i czwartki miedzy godziną: 15:00 a 18:00, w salkach parafialnych Księży Marianów. Pomocy w nauce udzielają głównie uczniowie LO i LE z Góry Kalwarii oraz nauczyciele i studenci.

źródło informacji: gazeta Nad Wisłą
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria