Informacje9 stycznia 2016, 08:00,

ZWIERZOLUBY POMOCY zbiórka darów dla Przytuliska w Piasecznie

Zima to szczególnie trudny czas dla bezdomnych zwierząt. A ostatnie mrozy przyczyniają się do bólu i cierpienia zwierzaków przebywających na dworze. Choć raz przypomnijcie sobie jak zmarzły Wam nogi lub ręce i szybko biegliście do domu się rozgrzać. Zwierzaki mogą się tylko skulić i zakryć łapki pod siebie - tylko tyle.

ZWIERZOLUBY POMOCY zbiórka darów dla Przytuliska w Piasecznie

Organizuję zbiórkę darów dla Przytuliska w Piasecznie:
1. Na obecną chwilę najbardziej potrzebne są BUDY, ciepłe koce, kołdry, śpiwory, ręczniki.
2. Najlepsza ściółką do budy jest słoma. Może akurat ktoś ma znajomego rolnika i może poprosić o kilka worków słomy? albo może ktoś ma dojście do takich punktów sprzedaży.
3. W drugiej kolejności: karmy dla psów i kotów w puszkach lub suche.
4. Środki czystości: płyny do naczyń, szampony.

Zwracam się do ludzi wielkiego serca, aby przyłączyli się do tej akcji. Zajrzyjcie na swoje strychy lub piwnice, zróbcie sobie wolne miejsce oddając niepotrzebne rzeczy tym bezradnym i potrzebującym. Zbiórka potrzebna jest jak najszybciej. Pierwszą paczkę chciałabym przekazać po najbliższym weekendzie 9-10 stycznia. Dacie radę?

Jestem zmotoryzowana, więc jeśli nie możecie podjechać do mnie do Nowej Iwicznej (dokładny adres przekażę telefonicznie) to dajcie znać - podjadę do Was.

Bożena Dąbrowska 695 55 19 55 bozena.dabrowska@hotmail.com

Bożena Dąbrowska, 16 lipca 2019
Kochani dzięki Wam zbiórka darów dla zwierzaków zakończyła się ogromnym szczęściem psów oraz ich opiekunów z Fundacja na rzecz zwierząt 'Przytul Psa' oraz Pani Ewy prowadzącej przytulisko dla psów w Piasecznie. Bardzo wszystkim dziękuję za ten zryw.
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=5&t=4423
Informacje9 stycznia 2016, 19:00,

Rodzinne kolędowanie w Piasecznie

9 stycznia 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na rodzinne kolędowanie w Piasecznie. Na kolędowanie zaprasza Piotr Łapiński z uczniami. Jeśli grasz na instrumencie, to zabierz go ze sobą. Miejsce: sala teatralna w Przystanku Kultura przy Placu Piłsudskiego 9, Piaseczno.

Rodzinne kolędowanie w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019