Informacje22 lutego 2015, 14:30,

Zuzia w krainie czarów Teatr KUFFER - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

22 lutego 2015 roku o godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której wystąpi Teatr KUFFER i będzie można obejrzeć spektakl pt.: Zuzia w krainie czarów. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Mała, nieposłuszna dziewczynka postanawia nie iść do szkoły. Zasypia na zaczarowanej ławce, a ta przenosi ją do zaczarowanej krainy. Tam spotyka bajkowe postaci: robota, który lubi tańczyć; śpiewającego kowboja; krasnala który ze starości wszystko zapomniał i musi pytać grzybka o radę; śmiesznego króla i jego rycerzy; dobrego smoka, i czarownicę, która chciałaby uwięzić Zuzię ale nie pozwalają jej na to dzieci. Pod wpływem spotkań i przygód, dziewczynka zaczyna rozumieć jak bardzo tęskni za domem i szkołą, która przecież… jest całkiem fajna. Postanawia, że będzie grzeczna. Wesołe piosenki, żywiołowa akcja i oczywiście interaktywny udział dzieci, które pomagają postaciom i biorą udział w przedstawieniu.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1292&start=105
Informacje24 lutego 2015, 20:00,

Karol Kopiec i Maciek Adamczyk na żywo - Stand-up comedy w Piasecznie

Stand-up Polska wraca do Szarej Eminencji z nowym materiałem. Już w najbliższy wtorek, 24 lutego 2015 r. o godzinie 20.00 wystąpią specjalnie dla Was Maciek Adamczyk i Karol Kopiec. Miejsce: Szara Eminencja Piaseczno, ul. Sienkiewicza 11 Bilety: 15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu występu. Zapraszamy na Stand-up comedy w Piasecznie.

Karol Kopiec i Maciek Adamczyk na żywo - Stand-up comedy w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019