Informacje23 kwietnia 2018, 06:00,

ZTM Warszawa wprowadza nowe bilety komunikacji miejskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zmienia się wzór graficzny biletów kartonikowych obowiązujących w Warszawskim Transporcie Publicznym. Można je już kupić w niektórych biletomatach w autobusach.

ZTM WARSZAWA WPROWADZA NOWE BILETY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Nowe są wszystkie rodzaje biletów kartonikowych, od 20-minutowego po 3-dniowy, a także bilet weekendowy i wejściówki do metra. Na biletach jest nazwa po polsku i angielsku, cena, informacja o tym, w której strefie komunikacyjnej obowiązują oraz logo Warszawskiego Transportu Publicznego czyli stylizowana litera „t”, przypominająca kształtem warszawską syrenkę.

Nowe bilety są zróżnicowane kolorystycznie, np. 75-minutowy jednorazowy przesiadkowy ma kolor zielony, a dobowy jest koloru niebieskiego. Bilety ulgowe mają jaśniejszy odcień koloru obowiązującego dla danego rodzaju biletu.

Bilety z dotychczasowym wzorem w dalszym ciągu zachowują swoją ważność. Bilety w nowej szacie graficznej są wprowadzane stopniowo, w miarę wyczerpywania się zapasów biletów starego wzoru. Już teraz można je kupić w biletomatach w niektórych autobusach Miejskich Zakładów Autobusowych. W punktach sprzedaży pojawią się w IV kwartale 2018 roku.

ZTM Warszawa

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 kwietnia 2018, 13:00,

Muzyczna Karuzela w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 kwietnia 2018 roku o godz. 15.00 odbędzie się Muzyczna Karuzela.  Miejsce: Ośrodek Kultury przy ul. Por. Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp 10 zł, dzieci poniżej 3 lat - wstęp wolny.

MUZYCZNA KARUZELA W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie