Informacje18 maja 2009, 00:00,

ZTM od 18 maja tymczasowa zmiana trasy autobusu 727

Uwaga mieszkańcy: utrudnienia w Głoskowie na trasie autobusu linii 727. Zarząd Transportu Miejskiego www.ztm.waw.pl poinformował, że w związku z remontem ciągu ulic Radnych - Zielona w Głoskowie na odcinku od ul. Milenium do ul. Lipowej, od dnia 18 maja 2009 roku od początku kursowania do odwołania (na ok. 4 tygodnie) autobusy linii 727 zostają skierowane na następujące trasy objazdowe:

autobus 727

Kierunek G£OSKÓW-SZKO£A Od skrzyżowania ulic Lipowa / Szkolna / Abramowicza ulicami: Abramowicza - Rybna - Gościniec - Asfaltowa - do przystanku krańcowego OGRODOWA 51.
Kierunek METRO WILANOWSKA Od przystanku krańcowego OGRODOWA 51 ulicami: Asfaltowa - Lipowa - Gołkowska i dalej bez zmian.
Kierunek CM. PO£UDNIOWY-BRAMA P£D We wszystkich kursach trasa nie zmienia się.
Kierunek METRO WILANOWSKA Od skrzyżowania ulic Abramowicza / Szkolna / Lipowa ulicami: Lipowa - Gołkowska i dalej bez zmian.

Na trasach objazdowych obowiązują przystanki:
OGRODOWA 51 (przystanek krańcowy zamiast przystanku G£OSKÓW-SZKO£A) zlokalizowany na ul. Asfaltowej za ul. Widokową.
LIPOWA 52 (przystanek warunkowy) zlokalizowany na ul. Lipowej za ul. Szkolną (obowiązujący w półkursie CM. PO£UDNIOWY-BRAMA P£D - METRO WILANOWSKA)
OGRODOWA 52 (przystanek stały) zlokalizowany na ul. Lipowej za ul. Topolową (obowiązujący w półkursach CM. PO£UDNIOWY- BRAMA P£D - METRO WILANOWSKA, oraz OGRODOWA 51 - METRO WILANOWSKA).
ZIELONA 52 (przystanek warunkowy) zlokalizowany na ul. Gołkowskiej za skrzyżowaniem ulic Zielona / Gołkowska.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków: G£OSKÓW-SZKO£A 01, MILENIUM 02, G£OSKÓW-ZIELONE 02, G£OSKÓW-LETNISKO 02, ZIELONA 02.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje19 maja 2009, 00:00,

II MISTRZOSTWA SAMORZ¡DOWCÓW GMIN POWIATU PIASECZYńSKIEGO W WIELOBOJU SPORTOWYM

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno www.gosir-piaseczno.pl organizuje II Mistrzostwa Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w Wieloboju Sportowym, które odbędą się 30 maja 2009 roku w hali sportowo - widowiskowej, GOSiR Piaseczno ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20, Piaseczno. Patronat honorowy nad Mistrzostwami objął: Józef Zalewski Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, natomiast patronat medialny objął Tygodnik Kurier Południowy www.kurierpoludniowy.pl, oraz nasz Prywatny Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info

II MISTRZOSTWA SAMORZ¡DOWCÓW GMIN POWIATU PIASECZYńSKIEGO W WIELOBOJU SPORTOWYM

II Mistrzostwa Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego program:
9:30 Zgłaszanie się i odprawa techniczna ekip sportowych.
10:00-10:15 Uroczyste otwarcie mitrzostw.
10:30-16:00 Piłka nożna.
10:30-12:00 Pływanie.
10:15–10:30 Uroczyste otwarcie Mistrzostw.
12:00-15:00 Tenis stołowy.
12:00-16:30 Dart.
16:00 Podsumowanie wyników.
16:30 Zakończenie zawodów i wręczanie nagród.
17:00 Integracyjny grill.

II Mistrzostwa Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w Wieloboju Sportowym, mają na celu: popularyzację dyscyplin sportowych, jako aktywna forma czynnego wypoczynku, oraz integracja środowisk samorządowych. Zawody zostaną rozegrane w 4 dyscyplinach sportowych: tenis stołowy, piłka nożna, pływanie, dart. W Mistrzostwach Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego, mogą brać udział tylko etatowi pracownicy samorządów terytorialnych (starosta, burmistrz, wójt, sołtys, radni powiatów i gmin, pracownicy Urzędów Gmin jednostek komunalnych). Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów (.pdf). Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego do kibicowania samorządowcom naszych gmin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców powiat piaseczyński