Informacje18 sierpnia 2009, 00:00,

ZTM ma unikatowe wzory Warszawskiej Karty Miejskiej

Zarząd Transportu Miejskiego przygotował gratkę dla tych pasażerów, którzy chcą zdobyć wyjątkową osobistą Warszawską Kartę Miejską. Tylko przez miesiąc - od 20 sierpnia do 20 września - wyrabiając spersonalizowaną kartę w Punktach Obsługi Pasażerów ZTM, mobilnych punktach personalizacji oraz poprzez Internet, będzie można wybrać jeden z dwóch ekskluzywnych, unikatowych wzorów.

unikatowe wzory Warszawskiej Karty Miejskiej

Dotychczas pasażerowie do wyboru mieli pięć standardowych, różnokolorowych nadruków na plastikowym nośniku. Teraz - ale tylko przez 32 dni! - będzie ich siedem. Dodatkowe dwa wzory będą dostępne dzięki współpracy ZTM z Narodowym Centrum Kultury oraz koncernem medialnym Agora S.A. Okazjonalny wzór przygotowany wspólnie z Narodowym Centrum Kultury upamiętnia 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Widoczne na karcie elementy graficzne to wizerunek polskiego żołnierza, hasło „HONOR” oraz logo obchodów „Zaczęło się w Polsce - 1939”. Specjalna karta serwisu warszawa.gazeta.pl (należącego do Agory) zainteresuje z pewnością tych warszawiaków, którzy surfowania po sieci nie wyobrażają sobie bez wizyt na tym portalu. Wzór tej karty charakteryzuje się ciekawą, miejską grafiką w odcieniu noir.

unikatowe wzory Warszawskiej Karty Miejskiej

Przypominamy, że przychodząc z własnym, „papierowym” zdjęciem, pasażerowie mogą wyrobić osobistą Warszawską Kartę Miejską w Punktach Obsługi Pasażerów - przy stacjach metra: Centrum, Świętokrzyska, Plac Wilsona i Marymont, na węźle komunikacyjnym Młociny, na Dworcu Wschodnim, a także w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego przy ulicy Senatorskiej 37. W siedzibie ZTM do końca wakacji można także skorzystać z usług fotografa, który bezpłatnie wykonuje zdjęcia do kart. Darmowe fotografie będą wykonywane również w mobilnych punktach personalizacji, uruchamianych w weekendy w największych warszawskich centrach handlowych (szczegóły www.ztm.waw.pl). Tam także do 20 września będzie można wybrać limitowane, okazjonalne wzory, a gotowa karta zostanie przesłana pocztą.
autor/źródło: Konrad Klimczak - Zespół Prasowy Zarządu Transportu Miejskiego

Informacje18 sierpnia 2009, 00:00,

22 sierpnia - Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich

Związek Kynologiczny Oddział Warszawa oraz Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Serdecznie zapraszają na Krajową Wystawę Owczarków Niemieckich - German Shepherd Dogs National Show, na której zaprezentuje się ponad stu wystawców z Polski i z zagranicy. Wystawa odbędzie się w najbliższą sobotę 22 sierpnia 2009 roku od godz. 9:30. Miejsce: Stadion LKS SPARTA Bisk przy ul. Główna 23 a, Wólka Kozodawska, gm. Piaseczno. Patronat wystawy objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: warszawa.zkwp.pl