Informacje1 października 2016, 15:00,

Zrób sobie pudełko na tajemnice

1 października 2016 roku o godz. 15.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 odbędą się warsztaty rodzinne. Ich uczestnicy pod okiem doświadczonej instruktorki Jolanty Łaby będą mogli zaprojektować i wykonać kolorowe ozdobne pudełka. Kartonowe i drewniane przydadzą się, aby schować w nich różne drobiazgi, skarby oraz bibeloty. Zajęcia całej rodzinie zapewnią, świetną, twórczą zabawę. Udział w warsztatach jest płatny: 20 złotych za rodzinę.

ZRÓB SOBIE PUDEŁKO NA TAJEMNICE

Informacje27 września 2016, 19:19,

Dofinansowanie remontów boisk sportowych leżących na terenie powiatu piaseczyńskiego

W najbliższym czasie Powiat Piaseczyński otrzyma prawie 200 tys. zł dofinansowania na remont trzech boisk sportowych leżących na jego terenie. Stosowną umowę z ramienia Powiatu podpisali dziś wicestarosta Arkadiusz Strzyżewski i Ksawery Gut, członek Zarządu.

DOFINANSOWANIE REMONTÓW BOISK SPORTOWYCH LEŻĄCYCH NA TERENIE POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Pozyskane środki pochodzą z budżetu Ministerstwa Sportu i Turystyki. W dużej części dofinansowanie jest refundacją ponieważ dwa obiekty zostały już wyremontowane. W ciągu ostatnich tygodni asfaltowe boisko przy ZSZ im Marszałka F. Bielińskiego przy ul. Budowlanych w Górze Kalwarii zamieniło się w nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, na którym można grać w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną i wiele innych gier zespołowych.

W lipcu wyremontowano również ogrodzenie wokół boiska przy Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Konstancinie-Jeziornie, a niebawem rozpocznie się przebudowa obiektu znajdującego się na terenie Parku Miejskiego w Piasecznie, w sąsiedztwie ZS RCKU przy Chyliczkowskiej.

Całkowity koszt remontu trzech boisk wynosi ponad 750 tys. zł.

Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego