Informacje20 sierpnia 2016, 15:00,

Zostań detektywem i znajdź ukryty skarb - gra miejska w Piasecznie

20 sierpnia 2016 roku będzie można wziąć udział w terenowej grze miejskiej oraz innych atrakcjach przygotowywanych przez Stowarzyszenie Polka Potrafi.pl. Gra miejska "Zostań detektywem - znajdź ukryty skarb" rozpocznie się o godz. 15.00 na miejskim rynku w Piasecznie. O tej samej godzinie wystartuje również turniej gier planszowych. Wydarzenie zwieńczy koncert jazzowy w wykonaniu Alicji Borkowskiej i Piotra Rodowicza wraz z kwartetem, zaplanowany na godz. 18.00. Projekt dofinansowany jest ze środków "Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich - Mazowsze Lokalnie".

ZOSTAŃ DETEKTYWEM I ZNAJDŹ UKRYTY SKARB - GRA MIEJSKA W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zostań detektywem i znajdź ukryty skarb - program:
15:00-18:00 - Gra terenowa "Zostań detektywem - odkryj skarb" Zbiórka Rynek Miejski w Piasecznie
15:00-18:00 - turniej gier planszowych - współorganizator Giermek
18:00-19:30 - KONCERT Piotr Rodowicz z zespołem, śpiewa Alicja Borkowska - współorganizator TSKZ - Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce oraz Centrum Kultury Piaseczno

Dołączcie do zabawy. START godz. 15:00 Piaseczno Rynek. Czas trwania zabawy ok. 60 min. W czasie gdy detektywi będą szukać ukrytego skarbu na Rynku odbędzie się turiej gry planszowej KLAS organizowany przez Giermek - sklep i wypożyczalnię gier planszowych.

Wszystkich poszukiwaczy zapraszamy o godz. 18:00 na koncert jazzowy na Rynku. Piotr Rodowicz z zespołem oraz Alicja Borkowska zagrają szlagiery dwudziestolecia międzywojennego oraz lat 50-60 ubiegłego wieku. Będzie można też spróbować przysmaków kuchni żydowskiej serwowanych przez Jacek Placek Kościuszki .

Informacje10 sierpnia 2016, 11:06,

Zamknięcie ul. Szkolnej w Jazgarzewie

Od 10 do 31 sierpnia 2016 roku z powodu remontu zamknięty będzie dla ruchu 750 metrowy fragment ul. Szkolnej - od skrzyżowania z ul. Główną w Jazgarzewie w kierunku na Łbiska. O objazdach informują ustawione wcześniej znaki. Do końca roku planowany jest remont półtorakilometrowego odcinka tej drogi. O kolejnych etapach robót (i zamknięciach dla ruchu) będziemy informować na bieżąco.

ZAMKNIĘCIE UL. SZKOLNEJ W JAZGARZEWIE

Za utrudnienia przepraszamy