Informacje15 lutego 2011, 00:00,

Zobacz Teatr AB OVO w Amfiteatrze Konstancin-Jeziorna

Serdecznie zapraszamy na projekt Konstancińskiego Domu Kultury SCENA POD SCEN¡ w Amfiteatrze Parku Zdrojowego: wieczory improwizacji, na których publiczność rządzi i decyduje o przebiegu gier scenicznych, aktorzy na żywo, na oczach widza odgrywają wszystko, co publiczność zapragnie zobaczyć.

AB OVO TEATR IMPROV - Wtorek Wydarzeń Piaseczno

Już w najbliższy piątek, 18 lutego 2011 roku o godz. 20.00 odbędzie się występ grupy teatralnej AB OVO Teatr IMPROV. Miejsce: piwnica w AMFITEATRZE w Konstancińskim Parku Zdrojowym. Wstęp wolny. Grupę TEATRALN¡ AB OVO tworzą: Dorota Grojainow, Agnieszka Bajer, Katarzyna Michalska, Olga Miłaszewska, Jasiek Aleksandrowicz-Krasko, Robert Kibalski, Wojtek Medyński, Piotr Wesołowski, Piotr Wyżykowski. Więcej informacji na ich temat, możecie znaleźć na ich stronie internetowej: www.teatrabovo.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje16 lutego 2011, 00:00,

Koncert JACKA DEWÓDZKIEGO w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club Piaseczno zaprasza, na wieczór z gościem specjalnym, którym będzie JACEK DEWÓDZKI, razem z Pawłem Nawrockim. Zapraszamy do Ósemki 19 lutego 2011 roku. Koncert zaczyna się o godz. 21:00. Wstęp 20 zł. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, które klub może zaoferować - właściciele lokalu proponują wcześniejszy zakup biletów (osobiście w lokalu). Zapraszamy na koncert Jacka Dewódzkiego w Piasecznie.

JACEK DEWÓDZKI

Jacek Dewódzki rozpoczął karierę w 1989 roku w zespole Patchwork. Nagrane zostały dwie płyty. W 1994 roku wygrał konkurs na wokalistę zespołu DżEM, ogłoszony po tragicznej śmierci Ryszarda Riedla. Wspólnie z Dżemem nagrał 5 płyt (Kilka zdartych płyt - 1995, List do R. - na 12 głosów - 1995 /z udziałem m.in. K. Prońko, K. Kowalskiej, M. Jakubowicz, M. Ostrowskiej, Cz. Niemena/, Pod wiatr - 1997, Dżem w Operze. Część I i II - 1998, Być albo mieć - 2000). Wraz z zespołem grał około 100 koncertów rocznie w tym m.in. USA i Niemczech. Występował przed takimi gwiazdami jak ZZ Top i Rolling Stones. Występował lub nagrywał z Katarzyną Gertner, Martyną Jakubowicz, Mietkiem Szcześniakiem. Brathankami, Małgorzatą Ostrowską, Czesławem Niemenem. Nagrał ścieżkę muzyczną do filmu: To ja złodziej. W roku 2000 wystąpił na koncercie gwiazd podczas festiwalu w Opolu. Pierwsza solowa płyta Jacka Dewódzkiego nosi tytuł: REWOLUCJA. Jacek Dewódzki śpiewa obecnie w grupie Revolucja, oraz od 2009 w grupie Harlem, uczestniczył w wielu muzycznych projektach takich jak Dzień Kotana, Przystanek Woodstock, WOŚP, Inwazja Mocy, Pomarańczowa Rewolucja, Festiwale: Tyski, w Węgorzewie, Opolu, Sopocie, Rock Autostrada.

8 Ball Club znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku - www.8ballclub.pl). W imieniu organizatorów koncertu, zapraszamy Was do klubu bilardowego 8 Ball Club na występ Dewódzkiego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno