Informacje26 marca 2010, 00:00,

Zobacz mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - POGOń Siedlce

Informujemy, że w najbliższą sobotę 27 marca 2010 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Pogoń Siedlce. Mecz piłki nożnej, rozpoczyna się o godzinie 13.00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny, 5 zł ulgowy. Jest możliwości nabycia karnetów na całą rundę wiosenną. Koszt jednej wejściówki to 40 zł. Sprzedaż odbywa się w kręgielni przy ul. Kniaziewicza w Piasecznie. Zapraszamy na mecz: KS Piaseczno - POGOń Siedlce i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Pogoń Siedlce

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na nieoficjalnej stronie internetowej KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje24 marca 2010, 00:00,

Przydatne komunikaty ze strony PPKS Warszawa

W dniu 3 kwietnia 2010 roku (Wielka Sobota), komunikacja wykonywana będzie tylko do godziny: 20:00 (wszystkie relacje i kierunki), 21:00 (z Warszawy, wszystkie kierunki). Od marca 2010 roku (bilety na m-c kwiecień) zostaje uruchomiony punkt sprzedaży biletów miesięcznych w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5 w Piasecznie. Sprzedaż jest prowadzona w dwa pierwsze i dwa ostatnie dni robocze miesiąca, w godzinach pracy urzędu, tj. 8.30-15.30 (wtorek-piątek), 10.30-17.30 (poniedziałek). Z dniem 7 kwietnia 2010 roku, zmianie ulega rozkład jazdy linii komunikacyjnych węzła komunikacyjnego Góra Kalwaria, relacji do/z Piaseczna i Warszawy. Więcej informacji w komunikatach na stronie internetowej: pks.warszawa.pl/piaseczno