Informacje11 września 2009, 00:00,

Zobacz mecz na szczycie: KS Piaseczno - GLKS Nadarzyn


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Informujemy, że w najbliższą sobotę 12 września 2009 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem GLKS Nadarzyn. Będzie to mecz na szczycie III ligi. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 16:00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny, młodzież do lat 18 kosztuje 5 zł, natomiast dzieci do lat 12 - gratis. Zapraszamy na mecz: KS Piaseczno - GLKS Nadarzyn i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - GLKS Nadarzyn

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje12 września 2009, 00:00,

13 września 60-lecie STOCER m.in. koncert Stachurskyego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Rehabilitacji im.prof. M. Weissa STOCER w Konstancinie zaprasza serdecznie na Jubileusz 60-lecia Centrum Rehabilitacji STOCER, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 września 2009 roku, od godziny 12.00 Mszą Święta w Konstancinie (Kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny). Szczegółowy program imprezy na stronie internetowej STOCER: www.stocer.pl

Jubileusz 60-lecia Centrum Rehabilitacji STOCER

Impreza jubileuszowa 60-lecia Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, będzie trwała od godz. 14.00 do 22.00 w Amfiteatrze - Park Zdrojowym przy Tężni w Konstancinie. Blok artystyczny prowadzony przez Wojtka Grzechowiaka - Dziennikarza RDC z udziałem Jacka Stachursky'ego (koncert o godz. 20.30) oraz Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej, par tanecznych na wózkach, szermierki na wózkach, Zespołów Tanecznych: Grawitacja, Sonata i Etiuda.


Stachursky - Za Każdy Dzień Za Każdy Szept

Oprócz tego, organizatorzy zaplanowali: zabawy i gry sprawnościowe dla dzieci i rodziców, stoiska obrazujące działalność STOCER, pokaz nowoczesnego sprzętu policyjnego KSP, pokaz umiejętności sprawnościowych Ochotniczej Straży Pożarnej w Konstancinie-Jeziornie, wystawy - kiermasze: obrazy, rękodzieło artystyczne, ceramika, Bractwo Motocyklowe SOKÓ£ – pokaz-przejażdżki motocyklami. LABORATORIUM DIAGNOSTYKA – PUNKT KONSULTACYJNY W PARKU ZDROJOWYM. PROMOCYJNE BADANIA LABORATORYJNE. Zapraszam na jubileusz 60-lecia Centrum Rehabilitacji STOCER.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie