Informacje12 września 2008, 00:00,

Zobacz koncert zespołu EHO w Kinie Uciecha Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert zespołu EHO, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 12 września 2008 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria), będzie można posłuchać zespołu Eho. Wieczór, będzie należał do: Tomasz Domoradzki (gitary), Kamil Koksa (wokale), Kuba £ukowski (bas), oraz Piotr Maruszak (perkusja). Zespół EHO, swoją wizję muzyki utrzymuje w luźnych klimatach: szczyptę funkowej zabawy okraszają pikanterią rocka i mieszają to w pojemnym kotle indie. Przyjdź i sam posłuchaj Eho! Wstęp tylko 5 złotych. Nie trać czasu i przyjdź na piątkowy koncert zespołu Eho w Górze Kalwarii. Serdecznie zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje12 września 2008, 00:00,

Dni Otwarte Zamienie Osiedle Polnych Maków zaproszenie

13 i 14 września 2008 roku, firma deweloperska UNIHOUSE zaprasza na Dni Otwarte na Osiedlu Polnych Maków. Inwestycja, znajdująca się w ostatniej fazie realizacji, usytuowana jest w miejscowości Zamienie (gmina Lesznowola). Dla potencjalnych klientów deweloper przygotował z okazji Dni Otwartych specjalną ofertę. Motywem przewodnim wydarzenia, z uwagi na charakter miejsca, będą kwiaty w każdej postaci.

Dni Otwarte Zamienie Osiedle Polnych Maków

Przyjazne ludziom osiedle powstaje na terenie, gdzie jeszcze niedawno kwitły czerwone polne maki. W spokojnej okolicy, posiadającej dobre połączenie z centrum Warszawy (stacja PKP Warszawa - Jeziorki), znajduje się 36 domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 180 m2. Wielkości działek wahają się od 300 do 600 m2. Osiedle posiada pełną infrastrukturę techniczną – jest przyłączone do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i energetycznej. Cały teren zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę wejściową z domofonem.

Podczas Dni Otwartych będzie można obejrzeć wyposażony dom wzorcowy i skorzystać z usług doradców finansowych. Przygotowano również wiele zaskakujących atrakcji. Zwiedzanie umilać będzie muzyka z lat 60. i 70., a każda chętna osoba otrzyma własnoręcznie ozdobiony porcelanowy upominek. Jednocześnie nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją i zakupem domu. Dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze osiedle podczas Dni Otwartych i w przeciągu miesiąca zdecydują się na zakup domu mamy wyjątkowo korzystną ofertę - powiedział Robert Micał, Prezes Zarządu UNIHOUSE.

Elementem wyróżniającym dewelopera UNIHOUSE jest ciekawy i pomysłowy sposób prezentacji inwestycji. W czerwcu w Osadzie Brzeziny Dni Otwarte połączone były z wystawą archeologiczną zawierającą prastare naczynia i inne przedmioty codziennego użytku zebrane podczas wykopalisk na terenie powstającego osiedla. Natomiast pod koniec września odbędą się Dni Otwarte w Bielsku Podlaskim (Dom pod gruszą), w którym deweloper zaprezentuje różne możliwości aranżacji powierzchni mieszkalnej. Więcej informacji na temat inwestycji: www.unihouse.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola