Informacje13 listopada 2008, 00:00,

Zobacz koncert Prequel - Muzyczny Piątek Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert zespołu PREQUEL, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 14 listopada 2008 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria), będzie można posłuchać muzyki zespołu rockowego z Warki. Wstęp tylko 5 złotych. Przyjdź na piątkowy koncert Prequel w Górze Kalwarii.

PREQUEL

PREQUEL to zespół rockowy z Warki, który powstał w 2006 roku. Zespół Prequel tworzą: Michał Rzeźnik (wokal), Rafał Jagiełło (gitara basowa), Tomasz Szydło (gitara), Karol Bolek (gitara) oraz Tomasz Jagiełło (perkusja). Więcej info: myspace.com/prequelband
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje13 listopada 2008, 00:00,

Zbiórka elektrośmieci i makulatury w Nowej Iwicznej

Sołectwa Nowa Iwiczna i Mysiadło informują o zbiórce elektrośmieci, śmieci dużych gabarytów w Nowej Iwicznej. Zbiórka odbędzie się, w najbliższą sobotę 15 listopada 2008 roku od godz. 10:00 do 15:00 (lub do zapełnienia kontenerów). Miejsce: parking przy szkole w Nowej Iwicznej, gdzie ustawione będą specjalne kontenery. Dyżur pełnić będą rodzice z Rady Rodziców ZSP oraz członkowie Rad Sołeckich Nowa Iwiczna i Mysiadło.

Również 15 listopada w godz. 7:00-12:30, szkoła ZSP w Nowej Iwicznej organizuje zbiórkę makulatury. Jest okazja, aby przejrzeć domowe schowki i pozbyć się zbędnych papierów. Zatroszczmy się o czystość naszej okolicy i pozbądźmy się niepotrzebnych przedmiotów.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola