Informacje20 września 2012, 00:00,

Zobacz jak żyje się na osiedlu z innej bajki - piknik na osiedlu Krzywa Iwiczna w Nowej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W najbliższą sobotę, 22 września 2012 roku, w godzinach 14.00-19.00 spółka Dworek Polski organizuje piknik rodzinny na terenie inwestycji Krzywa Iwiczna w Nowej Iwicznej. Dla najmłodszych przygotowano animacje i przejażdżki kucykiem wokół osiedlowego rynku. Młodzież i dorośli będą mogli rywalizować w wyścigu modeli samochodowych. Odbędzie się również kiermasz lokalnych produktów spożywczych i rękodzieła.

Zobacz jak żyje się na osiedlu z innej bajki - piknik na osiedlu Krzywa Iwiczna w Nowej Iwicznej

Uczestnicy będą mogli wygrać weekend dla całej rodziny w domu nad jeziorem Kalwa w Pasymiu, vouchery na zakup mebli i wykończenia wnętrz, a także warzywa i owoce z upraw ekologicznych. Na zakończenie, o godzinie 18.00 odbędzie się koncert zespołu jazzowego Pati Mo. Piknik to nie tylko okazja do doskonałej zabawy, ale też dobry moment, by poznać osiedle Krzywa Iwiczna, w którym nagrywany był popularny serial Rodzinka.pl

Zobacz jak żyje się na osiedlu z innej bajki - piknik na osiedlu Krzywa Iwiczna w Nowej Iwicznej

Krzywa Iwiczna to wyjątkowe osiedle nawiązujące do tradycyjnej urbanistyki i architektury małego miasteczka. Domy tworzą zwartą zabudowę bezpośrednio przy ogólnodostępnych uliczkach, dając poczucie przytulności i bezpieczeństwa. Uwagę zwracają zadbane strefy wejściowe do domów - mini ogródki, oryginalne skrzynki pocztowe czy latarnie - nadające unikatowy charakter osiedlowym uliczkom.Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznymkoszty ogrzewania domu i wody są tu 4-krotnie niższe niż w typowym polskim domu.

Osiedle Krzywa Iwiczna znajduje się przy ul. Pokrętnej w miejscowości Nowa Iwiczna (gm. Lesznowola) w sąsiedztwie indywidualnej zabudowy jednorodzinnej. W bliskim sąsiedztwie Krzywej Iwicznej znajduje się zespół szkół wraz z boiskami, a także przedszkola (publiczne i niepubliczne), przychodnia i sklepy. Lokalizacja w centralnej części Nowej Iwicznej zapewnia dogodny dojazd do południowych dzielnic Warszawy. W odległości 150 m od osiedla znajduje się stacja kolejki podmiejskiej PKP - Nowa Iwiczna, z której w 15 minut można dojechać do zagłębia biurowego na Mokotowie. Zapraszamy na piknik w sobotę 22 września 2012, w godzinach 14.00-19.00 na terenie osiedla Krzywa Iwiczna, Nowa Iwiczna, ul. Pokrętna Przyjdź z rodziną i znajomymi! Jak dojechać? Zobacz mapę: maps.google.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców z najbliższych okolic.
autor/źródło: Darek Brzostek
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje21 września 2012, 00:00,

Piłkarska niedziela Piknik Korony Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

MKS Korona Góra Kalwaria oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zapraszają na piłkarską niedzielę na stadionie w Górze Kalwarii: PIKNIK KORONY. Impreza odbędzie się 23 września 2012 roku w godz. 15.00-18.30, na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii. Podczas pikniku odbędzie się m.in. turniej z udziałem gminnych samorządowców, strażaków z miejscowej OSP Góra Kalwaria, rodziców zawodników Korony i rodziców dzieci z formacji tanecznej Bartek.

PIKNIK KORONY PI£KARSKA NIEDZIELA W GÓRZE KALWARII

Podczas przerwy w zawodach zaprezentują się piłkarki z dziewczęcej sekcji Korony. Będzie można poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, wejść do łodzi ratowniczej i wozu strażackiego oraz delektować się grochówką, daniami z grilla i słodkościami. Dla najmłodszych przygotowany zostanie plac zabaw, zjeżdżalnie, kulki dla dzieci. Zapraszamy na Piknik Korony w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie