Informacje5 września 2019, 11:32,

Znęcał się nad rodziną. W jego domu policja znalazła broń palną i amunicję

Znęcał się nad rodziną. W jego domu policja znalazła broń palną i amunicję

Policjanci z wydziału prewencji z Piaseczna zatrzymali 62- letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad osobą najbliższą. W jego mieszkaniu dzielnicowi zabezpieczyli trzy sztuki broni i amunicję. Obecnie sprawdzana jest jej legalność.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 4
Policja sprawdza legalność broni i amunicji


Przed godziną 23.00 policjanci z wydziału prewencji patrolujący ulice miasta, zostali przez oficera dyżurnego wezwani do pilnej interwencji. Pod wskazanym adresem mundurowi zatrzymali 62- letniego mężczyznę, który jak wynika z przyprowadzonych ustaleń, już od dłuższego czasu mógł on znęcać się nad jednym z członków swojej rodziny.

Dalsze czynności wykonane przez piaseczyńskich dzielnicowych, doprowadziły do ujawnienia trzech sztuk broni palnej oraz amunicji. Sprawę przejęli policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego. Zatrzymany mężczyzna może teraz usłyszeć zarzut znęcania się nad osobą najbliższą. Natomiast przedmiotem bieżących badań jest także legalność broni i amunicji którą posiadał.

autor/źródło: KPP Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje5 września 2019, 08:05,

Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

288 krzaków konopi indyjskiej ujawnili policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna. Plantację ujawniono w pobliżu niewielkiej miejscowości w gminie Lesznowola. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 8
Sprawa ma charakter rozwojowy

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego którzy na co dzień zajmują się sprawami związanymi z przestępczością narkotykową w wyniku działań operacyjnych ujawnili dużą plantację konopi indyjskich.

Uprawa zlokalizowana została na terenie gminy Lesznowola. Łącznie znajdowała się tam 288 krzaków konopi. Zostały one ścięte i zabezpieczone. Sprawa ma charakter rozwojowy.

autor/źródło: js / KPP Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie