Informacje9 stycznia 2017, 19:58,

Znajdź bezpieczną pracę jako opiekun osób starszych w Niemczech dzięki ProSenior24


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jeżeli jesteś osobą, której nie są straszne żadne nowe wyzwania, a dodatkowo obdarzoną wyjątkową empatią, ProSenior24 jest idealną opcją dla Ciebie. Tylko u nas znajdziesz legalną pracę, która pozwoli Ci uzyskać nie tylko atrakcyjne wynagrodzenia, ale także poszerzyć swoje horyzonty. Oferujemy Ci zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, a także kompleksową pomoc na każdym etapie współpracy. Nie musisz martwić się również o miejsce swojego zamieszkania w Niemczech, ponieważ zarówno zakwaterowanie, jak i wyżywienie uzyskasz w domu podopiecznego. Nie poniesiesz również żadnych kosztów związanych z dojazdem na miejsce wykonywania swoich obowiązków czy powrotem do kraju.

ZNAJDŹ BEZPIECZNĄ PRACĘ JAKO OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH DZIĘKI PROSENIOR24

W ProSenior24 doskonale wiemy, że zarówno wymagania osób starszych, jak i oczekiwania naszych pracowników, stanowią niezwykle skomplikowaną mieszkankę wielu zmiennych. Dlatego dokładamy należytej staranności, aby każda ze stron uzyskała wszystko to, na czym jej zależy. Bierzemy pod uwagę zarówno kwestie finansowe, jak i te związane są z rodzajem niesionej pomocy. Wykorzystaj swoją szansę i podejmij pracę z naszą pomocą! ProSenior24 to rzetelna agencja pracy za granicą, dzięki której wyjedziesz bezpiecznie!

Jakie wymagania muszą spełnić potencjalni opiekunowie?

Opieka nad osobami starszymi stanowi niezwykle skomplikowane i czasochłonne zajęcie. Będziesz potrzebował masy cierpliwości, samozaparcia i determinacji, ale oprócz tego musisz się liczyć również z wieloma nieprzewidywalnymi sytuacjami, które mogą pojawić się niemal w każdym momencie. Warto więc już na początku zastanowić się, czy jesteś wystarczająco odporny psychicznie, by podjąć zatrudnienie w charakterze opiekuna. Jeżeli uważasz się za odpowiednią osobę, zapoznaj się z kilkoma warunkami, które będziesz musiał spełnić, aby podjąć z nami współpracę.

Przede wszystkim szukamy osób ambitnych i zaangażowanych, dla których ludzkie dobro jest najwyższą możliwą wartością. Nie bez znaczenia są również cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ osoby starsze często dotknięte są uporczywymi schorzeniami, które w istotny sposób zniekształcają sposób postrzegania przez nie świata. Podstawą jest również komunikatywna znajomość języka niemieckiego, która zostanie odpowiednio zweryfikowana przez naszego pracownika podczas spotkania z Tobą. Mile widziane jest ponadto doświadczenie w pracy z seniorami, zwłaszcza jeśli posiadasz zaświadczenia o posiadanych kwalifikacjach, a także referencje z poprzednio zajmowanego stanowiska. Pokaż nam, co udało Ci się do tej pory osiągnąć, a z pewnością wpłynie to niezwykle pozytywnie na cały proces rekrutacji. Ważnym aspektem jest również stan Twojego zdrowia – pamiętaj, że praca w charakterze opiekuna osoby starszej wymaga naprawdę dużej wytrzymałości fizycznej. Zastanów się, czy spełniasz powyższe kryteria. Jeżeli tak – zapraszamy do współpracy z ProSenior24!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

ZNAJDŹ BEZPIECZNĄ PRACĘ JAKO OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH DZIĘKI PROSENIOR24

Na czym polega praca opiekuna?

Tak naprawdę wszystko uzależnione jest od tego, z jakim podopiecznym mamy do czynienia. Jeżeli stan jego zdrowia jest poważny, prawdopodobnie będziesz musiał pomóc mu przy wykonywaniu najprostszych nawet czynności dnia codziennego takich, jak poruszanie się czy dbanie o higienę osobistą. Z kolei w przypadku gdy osoba starsza cieszy się dobrym zdrowiem, Twoim zadaniem będzie jedynie troska o jej codzienne bezpieczeństwo, monitorowanie jej samopoczucia czy też pamiętanie o lekach, które musi regularnie przyjmować. Zakres pracy jest ściśle związany z trybem życia oraz oczekiwaniami podopiecznego. Warto więc już na początku zaznajomić się z tym, co lubi on robić, a czego nie toleruje. Na uwadze trzeba również mieć jego oczekiwania i możliwości.

ProSenior24 czeka właśnie na Ciebie!

Wykorzystaj swoją szansę i odwiedź ProSenior24. Tylko tutaj masz szanse na doskonałe oferty, wysokie wynagrodzenie i legalną pracę, jakiej nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Zaufaj doświadczonej firmie, dla której bezpieczeństwo jej pracowników stanowi jeden z podstawowych priorytetów działalności!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 stycznia 2017, 08:00,

Twój miś może zostać ratownikiem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie uczestniczy w kampanii "Twój miś może zostać ratownikiem". Celem kampanii jest udzielanie wsparcia psychologicznego, minimalizowanie stresu i zwiększania poczucia bezpieczeństwa dzieci poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, pożarach i innych niebezpiecznych zdarzeniach. Wykazano, że wręczenie poszkodowanemu dziecku zabawki, podczas sytuacji stresogennej, odwraca jego uwagę od tego, co dzieje się dookoła, a jak wiadomo, często są to bardzo traumatyczne zdarzenia.

TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM

Nawiązując do tej sytuacji powstał pomysł kampanii, polegającej na zbieraniu używanych (lub nowych) maskotek w miejscach publicznych, takich jak szkoły, sklepy, urzędy, które po odświeżeniu trafią do Jednostek Ratowniczo – Gaśniczych. To akcja, która niesie ze sobą wiele korzyści, jak np. wydźwięk edukacyjny, jakim jest propagowanie zachowań, które wpływają na bezpieczeństwo, ale jest także doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na to, że w wypadkach, pożarach i innych niebezpiecznych zdarzeniach, częstymi poszkodowanymi są dzieci, które właśnie wtedy, już na etapie akcji ratowniczej, należy otoczyć szczególna opieką. Przede wszystkim jednak, kampania ma aspekt społeczny - zwracający uwagę na krzywdę innych.

Zbiórka maskotek trwa do 31 stycznia 2017 roku. Maskotki można dostarczyć do siedziby Komendy Powiatowej PSP w Piasecznie przy ul. Staszica 19. Szczegółowe informacje na temat kampanii można uzyskać pod numerem tel. 22 756 72 43 wew. 118 lub 129. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję!

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie