Informacje5 listopada 2011, 00:00,

Zmiany w związku z przebudową skrzyżowania w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W związku z przebudową skrzyżowania ulic Julianowskiej i Cyraneczki w Piasecznie, od 7 do 13 listopada 2011 roku zostaną wprowadzone następujące zmiany: linia 739 będzie kursowała na trasie skróconej: METRO WILANOWSKA - JULIANÓW, według specjalnego rozkładu jazdy.

ZTM Warszawa

Zostanie uruchomiona linia zastępcza Z39 na trasie: JULIANÓW - Kameralna - Wilanowska - Geodetów - Julianowska - Okulickiego - Wojska Polskiego - Kusocińskiego - Puławska - SZKOLNA (Piaseczno), powrót: SZKOLNA (Piaseczno) - Puławska - Chyliczkowska - Armi Krajowej - Okulickiego - … - JULIANÓW.

Na trasie linii Z39 zostanie uruchomiony przystanek WILANOWSKA 52, zlokalizowany na ul. Geodetów, za skrzyżowaniem ulic Geodetów i Wilanowskiej, obowiązujący jako warunkowy.
autor/źródło: Konrad Klimczak - Zespół Prasowy Zarządu Transportu Miejskiego
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje1 listopada 2011, 00:00,

Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Stowarzyszenie Gama z Piaseczna oraz proboszcz parafii św. Anny w Piasecznie zapraszają na Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących - Jesienne muzykowanie rodzinne, który odbędzie się 5 listopada 2011 roku. Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących stanowi okazję do odradzania wyjątkowej tradycji wspólnego muzykowania. Udział w jesiennym muzykowaniu, to okazja do spotkania się, podzielenia dokonaniami, a przede wszystkim wspólnej zabawy przy muzyce. Przegląd "Jesienne muzykowanie rodzinne" nie ma charakteru konkursu, wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani pamiątkowym dyplomem i upominkiem. Przegląd odbywa się dzięki gościnności parafii św. Anny w Piasecznie, która jest gospodarzem imprezy.

Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących w Piasecznie

Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących program:

15.30 – 17.00 prezentacje rodzinne
17.00 – 17.30 wręczenie dyplomów oraz poczęstunek
17.30 koncert młodych talentów.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie