Informacje24 września 2018, 04:00,

Zmiany w komunikacji 710 i 724

Od 24 września 2018 roku nastąpią zmiany w układzie komunikacyjnym na terenie Wilanowa, Ursynowa, Mokotowa i Konstancina-Jeziorny. Autobusy na liniach nr 710 i 724, zamiast w kierunku pętli Wilanowska, będą jeździć przez Konstancin do metra Kabaty.

ZMIANY W KOMUNIKACJI 710 I 724

skierowanie na nową trasę:
OS. KABATY – al. KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny – Warszawska – Bielawska – Mirkowska – Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Stocer – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice – PIASECZNO (SZKOLNA)

skierowanie na nową trasę:
OS. KABATY – al. KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Wschodnia – PIASECZNO (GERBERA)

Szczegóły: www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=11898&l=1

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

ZMIANY W KOMUNIKACJI 710 I 724

Szczegóły: www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=11898&l=1

Informacje24 września 2018, 08:00,

Bijemy rekord czytania na skwerze Kisiela w Piasecznie

24 września 2018 roku o godz. 10.00 odbędzie się bicie rekordu czytania na skwerze Kisiela w Piasecznie. Wydarzenie organizuje Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno.

BIJEMY REKORD CZYTANIA NA SKWERZE KISIELA W PIASECZNIE

Udało Wam się kiedyś pobić jakiś rekord? Jeśli nie, to teraz macie ku temu niepowtarzaną okazję! Jak i kiedy? Wpadajcie w poniedziałkowe przedpołudnie na Skwer Kisiela! Koniecznie z ulubioną książką! Będziemy wspólnie czytać, bawić się literaturą i rozsmakowywać w niej – jest to bowiem kolejny happening, który tworzymy dla Was i z Wami w ramach projektu “Przekąski Literackie”. Nie zabraknie zatem i naszych kolorowych, przekąskowych gadżetów oraz słodkiej smakowitej atmosfery! Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

BIJEMY REKORD CZYTANIA NA SKWERZE KISIELA W PIASECZNIE