Informacje25 czerwca 2019, 06:00,

Zmiana trasy autobusu 727


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od 25 czerwca 2019 roku do odwołania zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Rybnej i Jemioły w Woli Gołkowskiej. Rozpoczęcie prac oznacza również zmianę trasy dla autobusu linii 727.

Zmiana trasy autobusu 727

W związku z budową drogi gminnej DP-3/1 od projektowanego węzła „Antoninów” na projektowanej drodze ekspresowej S7 do skrzyżowania ul. Rybnej z ul. Jemioły w Woli Gołkowskiej i zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Rybnej, linia autobusu 727 zostaje skierowana na poniższe trasy objazdowe: 

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

w kierunku GŁOSKÓW-SZKOŁA PRZEZ BĄKÓWKĘ I ROBERCIN: METRO WILANOWSKA – … – Gościniec – zawrotka na rondzie – Gościniec – Asfaltowa – Lipowa – Szkolna – GŁOSKÓW-SZKOŁA

Zmiana trasy autobusu 727

w kierunku CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD.: METRO WILANOWSKA – … – Lipowa – Asfaltowa – Gościniec – … – CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD. (powrót: CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD. – … – Gościniec – Asfaltowa – Lipowa – Szkolna – … – METRO WILANOWSKA)

Zmiana trasy autobusu 727

Kursy podstawowe do krańca GŁOSKÓW-SZKOŁA pozostają bez zmian trasowych.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku 3331 RYBNA 01.

Uruchomione zostaje funkcjonowanie tymczasowych przystanków:
– 3339 ŁADNA 52 – przy ul. Asfaltowej w kierunku ul. Lipowej za skrzyżowaniem z ul Ładną;
– 3351 ROBERCIN 52 – przy ul. Gościniec w kierunku ul. Asfaltowej przed skrzyżowaniem z ul. Kolonia;
– 3331 RYBNA 53 – przy ul. Gościniec w kierunku ul. Asfaltowej, za skrzyżowaniem z ul. Pieszą;

Powyższe przystanki będą obowiązywały jako warunkowe na trasie linii 727. W czasie obowiązywania niniejszego zlecenia linia 727 będzie kursowała według specjalnego rozkładu jazdy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 czerwca 2019, 15:00,

Big Band Rondo - Koncert Letni w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 czerwca 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Letni Big Band Rondo. W repertuarze znajdą się arie i duety z najpopularniejszych operetek, musicali i muzyki filmowej w wykonaniu artystów scen warszawskich. Zespół powstał w 2003 roku, początkowo jako orkiestra dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie, jednak ostatecznie przyjął formułę big bandu oraz nazwę Big Band Rondo Konstancin. Dziś jest to jedna z najpopularniejszych konstancińskich grup. Muzycy mają na swoim koncie setki koncertów, udział w licznych przeglądach i imprezach okolicznościowych. W repertuarze zespołu znajdziemy niemal każdy rodzaj muzyki – od poważnej, przez kościelną do utworów światowej klasyki big bandu i dixielandu. Wstęp wolny. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Serdecznie zapraszamy. 

Big Band Rondo - Koncert Letni w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie