Informacje25 czerwca, 06:00,

Zmiana trasy autobusu 727

Od 25 czerwca 2019 roku do odwołania zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Rybnej i Jemioły w Woli Gołkowskiej. Rozpoczęcie prac oznacza również zmianę trasy dla autobusu linii 727.

Zmiana trasy autobusu 727

W związku z budową drogi gminnej DP-3/1 od projektowanego węzła „Antoninów” na projektowanej drodze ekspresowej S7 do skrzyżowania ul. Rybnej z ul. Jemioły w Woli Gołkowskiej i zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Rybnej, linia autobusu 727 zostaje skierowana na poniższe trasy objazdowe:

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

w kierunku GŁOSKÓW-SZKOŁA PRZEZ BĄKÓWKĘ I ROBERCIN: METRO WILANOWSKA – … – Gościniec – zawrotka na rondzie – Gościniec – Asfaltowa – Lipowa – Szkolna – GŁOSKÓW-SZKOŁA

Zmiana trasy autobusu 727

w kierunku CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD.: METRO WILANOWSKA – … – Lipowa – Asfaltowa – Gościniec – … – CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD. (powrót: CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD. – … – Gościniec – Asfaltowa – Lipowa – Szkolna – … – METRO WILANOWSKA)

Zmiana trasy autobusu 727

Kursy podstawowe do krańca GŁOSKÓW-SZKOŁA pozostają bez zmian trasowych.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku 3331 RYBNA 01.

Uruchomione zostaje funkcjonowanie tymczasowych przystanków:
– 3339 ŁADNA 52 – przy ul. Asfaltowej w kierunku ul. Lipowej za skrzyżowaniem z ul Ładną;
– 3351 ROBERCIN 52 – przy ul. Gościniec w kierunku ul. Asfaltowej przed skrzyżowaniem z ul. Kolonia;
– 3331 RYBNA 53 – przy ul. Gościniec w kierunku ul. Asfaltowej, za skrzyżowaniem z ul. Pieszą;

Powyższe przystanki będą obowiązywały jako warunkowe na trasie linii 727. W czasie obowiązywania niniejszego zlecenia linia 727 będzie kursowała według specjalnego rozkładu jazdy.

Informacje28 czerwca, 17:15,

Nightskating Piaseczno #2

28 czerwca 2019 roku o godz.19.15 zapraszamy na drugi w tym sezonie przejazd Nightskating Piaseczno. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wymagana jest jedynie umiejętności jazdy w tempie 12 km/h i hamowania. Celem wydarzenia jest popularyzacja wrotkarstwa jako środka transportu w mieście oraz promocja gminy Piaseczno jako miejsca przyjaznego osobom aktywnym fizycznie. Dystans: 17 km Zbiórka od godz. 19.15 – w planie konkursy z nagrodami dla uczestników. Punktualnie o 20.00 rozpocznie się przejazd na trasie: plac Józefa Piłsudskiego, Kościuszki Rondo Solidarności-Kilińskiego-Sierakowskiego-Warszawska-Puławska-Kusocińskiego-Wojska polskiego-Jana Pawła II-Dworcowa-Sienkiewicza-Pomorska Stołeczna (droga równoległa do Stołecznej bez nazwy)-Aleja 3 Maja-Stołeczna-Redutowa-Pod Bateriami-Pułku IV Ułanów-Główna-Źródlana-Dworska-Pod Bateriami-Aleja Kasztanów-Aleja Kalin-Świętojańska-Tadeusza Gerbera-Sienkiewicza- Dworcowa-Nadarzyńska-Wojska Polskiego-Jana Pawła II-Puławska. Przejazd jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji. Serdecznie zapraszamy.

Nightskating Piaseczno #2

Ponownie imprezę będzie organizować doświadczona ekipa rolkowych wyjadaczy z Warszawskiego Stowarzyszenia Rolkarskiego POLSKATER, organizatora Nightskating Warszawa.

Regulamin imprezy dostępny jest pod linkiem: www.nightskatingpiaseczno.pl