Informacje25 czerwca 2019, 06:00,

Zmiana trasy autobusu 727

Od 25 czerwca 2019 roku do odwołania zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Rybnej i Jemioły w Woli Gołkowskiej. Rozpoczęcie prac oznacza również zmianę trasy dla autobusu linii 727.

Zmiana trasy autobusu 727

W związku z budową drogi gminnej DP-3/1 od projektowanego węzła „Antoninów” na projektowanej drodze ekspresowej S7 do skrzyżowania ul. Rybnej z ul. Jemioły w Woli Gołkowskiej i zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Rybnej, linia autobusu 727 zostaje skierowana na poniższe trasy objazdowe:

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

w kierunku GŁOSKÓW-SZKOŁA PRZEZ BĄKÓWKĘ I ROBERCIN: METRO WILANOWSKA – … – Gościniec – zawrotka na rondzie – Gościniec – Asfaltowa – Lipowa – Szkolna – GŁOSKÓW-SZKOŁA

Zmiana trasy autobusu 727

w kierunku CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD.: METRO WILANOWSKA – … – Lipowa – Asfaltowa – Gościniec – … – CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD. (powrót: CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD. – … – Gościniec – Asfaltowa – Lipowa – Szkolna – … – METRO WILANOWSKA)

Zmiana trasy autobusu 727

Kursy podstawowe do krańca GŁOSKÓW-SZKOŁA pozostają bez zmian trasowych.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku 3331 RYBNA 01.

Uruchomione zostaje funkcjonowanie tymczasowych przystanków:
– 3339 ŁADNA 52 – przy ul. Asfaltowej w kierunku ul. Lipowej za skrzyżowaniem z ul Ładną;
– 3351 ROBERCIN 52 – przy ul. Gościniec w kierunku ul. Asfaltowej przed skrzyżowaniem z ul. Kolonia;
– 3331 RYBNA 53 – przy ul. Gościniec w kierunku ul. Asfaltowej, za skrzyżowaniem z ul. Pieszą;

Powyższe przystanki będą obowiązywały jako warunkowe na trasie linii 727. W czasie obowiązywania niniejszego zlecenia linia 727 będzie kursowała według specjalnego rozkładu jazdy.

Informacje27 czerwca 2019, 18:00,

Akt VIII – zakończenie sezonu w Zakątku Kultura w Piasecznie

27 czerwca 2019 roku w godz. 20.00-21.30 odbędzie się zakończenie sezonu grupy Akt VIII. Po raz pierwszy zagrają na małej, kameralnej scence Zakątku Kultura, który znajduję się na tyłach Przystanku Kultura. Bez żadnej zbędnej technologii – tylko Wy, scena i my. Przychodźcie zatem tłumnie i bierzcie pod pachę swoich znajomych i rodzinę, bo występ jest niebiletowany i w samym środku miasta, a wakacje trzeba zacząć z impro-hukiem. Serdecznie zapraszamy.

Akt VIII – zakończenie sezonu w Zakątku Kultura w Piasecznie