Informacje18 września 2017, 06:00,

Zmiana tras 710, N50, L15, L21 i L28


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W związku z kompleksową przebudową ulicy Mirkowskiej, z dniem 18 września 2017 r. (poniedziałek) nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii 710, N50 i linii lokalnych L15, L21, L28. Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej www.ztm.waw.pl

ZMIANA TRAS 710, N50, L15, L21 I L28

Linia 710

Autobus jadący z Warszawy, skręci w lewo w ulicę Mirkowską, następnie skręci w prawo w ul. Bielawską, a na rondzie AK w Jeziornie, skręci w lewo w ul. Warszawską, i dalej pojedzie stałą trasą do Piaseczna. Autobus jadący z Piaseczna, na rondzie Jana Pawła II, skręci w lewo w ul. Warszawską, następnie skręci w prawo w ul. Bielawską, potem w lewo w ul. Mirkowską, w prawo w ul. Warszawską, a dalej pojedzie stałą trasą do Warszawy. Autobus tej linii nie będzie kursował ul. Mirkowską na odcinku od ul. Bielawskiej do Alei Wojska Polskiego. Przewidywany termin przywrócenia tego odcinka to 31 października 2017 r. Na ul. Bielawskiej w pobliżu ronda AK w Jeziornie, zorganizowane zostaną tymczasowe przystanki dla podróżujących w każdą stronę.

Autobus nocny N50

Autobus jadący z Warszawy skręci w lewo w ul. Mirkowską, następnie w prawo w ul. Bielawską, na rondzie AK w Jeziornie skręci w lewo w ul. Warszawską i dalej pojedzie stałą trasą.

Autobusy linii L15, L21, L28

Jadący z Borowiny, z Góry Kalwarii, Baniochy, od 18 września 2017 r. skręcą z ul. Warszawskiej w prawo w ul. Mirkowską i dojadą do biurowca Metsa Tissue (Mirków). Stąd wrócą ul. Mirkowską, skręcą w lewo w ul. Bielawską, a na rondzie AK w Jeziornie skręcą w lewo w ul. Warszawską i dalej pojadą stałą trasą. W zależności od harmonogramu robót budowlanych na ul. Mirkowskiej, linie te będą kursowały także inną trasą. Na rondzie Jana Pawła II skręcą w Aleję Wojska Polskiego, następnie skręcą w lewo w ul. Mirkowską, przy biurowcu Metsa Tissue (Mirków) zawrócą i pojadą w Aleję Wojska Polskiego. Od ronda Jana Pawła II pojadą stałą trasą.

O terminie zmiany trasy L15, L21, L28 na powyższą, będziemy Państwa na bieżąco informować. Wszystkie autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy. Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie www.ztm.waw.pl

Za czasowe utrudnienia przepraszamy.
ZTM Warszawa

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 września 2017, 04:00,

Zmiana terminu otwarcia przejazdu kolejowego w ul. Jana Pawła II w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Trakcja PRKil informuje, że czasowa organizacja ruchu w związku z przebudową przejazdu kolejowego w ul. Jana Pawła II, zostaje wydłużona do 26 września 2017 roku.

ZMIANA TERMINU OTWARCIA PRZEJAZDU KOLEJOWEGO W UL. JANA PAWŁA II W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie