Informacje11 lutego 2016, 21:00,

Zmarł Ks. Stanisław Śmigasiewicz - proboszcz parafii w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś.P. Księdza Kanonika Stanisława Śmigasiewicza, wieloletniego Proboszcza Parafii i budowniczego kościoła p.w. Św. Józefa, Opiekuna Pracy w Józefosławiu.

KS. STANISŁAW ŚMIGASIEWICZ

Uroczystości pogrzebowe będą miały następujący przebieg:
W czwartek, 11 lutego 2016 roku, o godz. 21.00 w kościele parafialnym Św. Józefa Opiekuna Pracy, Jego Eminencja Ks. Kardynał Kazimierz Nycz odprawi Mszę Świętą w intencji Zmarłego, po której nastąpi nocne czuwanie modlitewne.

W piątek, 12 lutego 2016 roku, o godzinie 10.00, Jego Ekscelencja Ks. Biskup Piotr Jarecki będzie przewodniczył Mszy Świętej pogrzebowej, po której kondukt żałobny uda się do rodzinnej parafii – Radzanów nad Wkrą.

Tego samego dnia, o godzinie 14.30 w kościele parafialnym p.w. Św. Rocha w Radzanowie nad Wkrą, Jego Ekscelencja Ks. Bp Marek Solarczyk przewodniczył będzie Mszy Świętej i obrzędom pogrzebowym na cmentarzu parafialnym.

Rodzinie Księdza Kanonika i społeczności parafialnej Józefosławia składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis
Przewodniczący Rady Miejskiej w Piasecznie Piotr Obłoza
Radni Rady Miejskiej w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 lutego 2016, 12:00,

Uwiecznij miłość na karykaturze! - walentynkowa zabawa w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Pełne miłości i zabawne walentynkowe karykatury powstaną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno z okazji walentynek. W najbliższą niedzielę wszystkie zakochane pary będą miały okazję utrwalić na papierze swoje wielkie uczucie. Już w najbliższą niedzielę 14 lutego zakochane pary będą świętować walentynki. Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przygotowało wyjątkową zabawę. W zaaranżowanym na terenie galerii handlowej kąciku profesjonalny karykaturzysta przygotuje pamiątkowe rysunki pełne miłości.

UWIECZNIJ MIŁOŚĆ NA KARYKATURZE! - WALENTYNKOWA ZABAWA W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

Uczestnicy zabawy zasiądą na wygodnych leżakach wystawionych na specjalnym, walentynkowym tle, podczas gdy artysta uwieczni ich miłość na papierze. Aby otrzymać wyjątkowy upominek, wystarczy dokonać na terenie galerii handlowej zakupów za minimum 100 zł. Walentynkowe karykatury powstaną w niedzielę 14 lutego w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Artysta będzie dostępny od godziny 12.00 do godziny 18.00.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

UWIECZNIJ MIŁOŚĆ NA KARYKATURZE! - WALENTYNKOWA ZABAWA W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie