Informacje9 września 2019, 12:11,

Zmagania młodych strażaków

W niedzielę, 1 września, w Uwielinach odbył się Zjazd Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Piaseczyńskiego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

O wygranej zadecydowała dogrywka

Uczestniczyły w nim jednostki, które w swoich szeregach mają młodych adeptów pożarnictwa, np.: OSP Jazgarzew, OSP Piaseczno, OSP Bobrowiec, OSP Złotokłos, OSP Mroków, OSP Góra Kalwaria, OSP Tarczyn, OSP Konstancin Jeziorna i OSP Uwieliny.

Główną atrakcją Zjazdu MDP były zawody sportowe i turniej wiedzy pożarniczej. Poziom był bardzo wyrównany, czasy zbliżone, a nawet - w przypadku czterech jednostek - takie same.

Nic więc dziwnego, że drużyny musiały dodatkowo zmierzyć się w „dogrywce”, która ostatecznie wyłoniła zwycięzców. Oto oni: I m-ce: MDP Konstancin Jeziorna, II m-ce: MDP Góra Kalwaria, III m-ce: MDP Uwieliny. Gratulujemy!

autor/źródło: Powiat Piaseczyński

Polecane dla Ciebie

Informacje9 września 2019, 09:14,

Rusza nabór do Konstancińskiego Chóru Kameralnego

Czterogłosowy chór mieszany, repertuar obejmuje kompozycje różnych stylów i epok, od utworów ludowych po kompozycje sakralne i rozrywkowe. Chór regularnie koncertuje, a jego repertuar obejmuje utwory zarówno klasyczne jak i rozrywkowe.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Rozpocznij swoją muzyczną karierę

Próby – poniedziałki/czwartki; 60/120 min.

Piotr Stawiarski, prowadzący, artysta Filharmonii Narodowej, organista i kompozytor. Próby zespołu odbywają się w Konstancińskim Domu Kultury.

autor/źródło: ralf
Tematy:chór