Informacje28 lutego 2016, 15:00,

Złote jajko - Teatralna Niedziela


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 lutego 2016 roku o godz. 15.00 zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Teatralna niedziela, gdzie będzie można obejrzeć spektakl lalkowy pt.: Złote jajko w wykonaniu Teatru Igraszka. Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. por. J. Białka 9. Bilety: 10 zł, dostępne godzinę przed spektaklem w kasie Ośrodka Kultury ul. por. J. Białka 9. Zapraszamy na spektakl Złote jajko.

ZŁOTE JAJKO - TEATRALNA NIEDZIELA

Przedstawienie oparte jest na motywach bajki Władymira Orłowa w tłumaczeniu Elżbiety Dąbrowy. Chytra Lisica wpada na pomysł szybkiego wzbogacenia się. Swój plan zdradza koledze w złodziejskim fachu – Wilkowi. Razem zamierzają ukraść babci i dziadkowi jajko, z którego potem ma wykluć się kura znosząca złote jajka. Niestety, zamiast kury wykluwa się kogucik i… trzeba go wychować. Co z tego wyniknie? Zobaczcie sami. W „Złotym jajku" dzieci zobaczą (nie)groźnego Wilka, który niespodziewanie zostaje tatą uroczego Kurczaka. Spektakl to opowieść, z której dzieci dowiadują się, że nawet ktoś, kto zachowuje się bardzo źle, może się zmienić w dobrego i kochającego. Nie zabraknie tego, do czego przyzwyczaiła „Igraszka": dobrej muzyki, autorskich piosenek śpiewanych na żywo, wspaniałej gry aktorskiej i - co najważniejsze - uśmiechu na twarzach naszych widzów. . Reżyseria: Paweł Kołodziejski Lalki: Anna Polarusz Teksty piosenek i muzyka: Paweł Kołodziejski Jacek Wolszczak Aranżacje: Andrzej Perkman Efekty dźwiękowe: Jacek Wolszczak Czas trwania: ok. 40 minut.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 lutego 2016, 18:00,

Mój Bułat mój Wołodia w wykonaniu Aleksandra Trąbczyńskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 lutego 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na koncert pt.: Mój Bułat mój Wołodia. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie KDK. Połączenie siły i refleksji w kameralnym wieczorze z pieśniami dwóch najsłynniejszych rosyjskich bardów, Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego, w wykonaniu Aleksandra Trąbczyńskiego - śpiew, gitara oraz Tymona Trąbczyńskigo - kontrabas. Zapraszamy na koncert Mój Bułat mój Wołodia.

MÓJ BUŁAT MÓJ WOŁODIA W WYKONANIU ALEKSANDRA TRĄBCZYŃSKIEGO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie