Informacje16 stycznia 2008, 00:00,

Złota Rybka Bajkowa Niedziela Ośrodek Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza w najbliższą niedzielę na Bajkową Niedzielę. Po raz kolejny do Ośrodka Kultury przyjedzie Teatr Narwal, który przedstawi dzieciom spektakl Złota Rybka. Spektakl odbędzie się 20 stycznia 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 8 złotych.

Teatr Narwal Złota Rybka Bajkowa Niedziela w Piasecznie

Więcej informacji na temat spektaklu dla dzieci Złota Rybka, oraz Teatru Narwal napisaliśmy przy okazji poprzedniej informacji o Bajkowej Niedzieli w Piasecznie: Teatr Narwal Złota Rybka w Ośrodku Kultury Piaseczno (2007-11-22). Serdecznie zapraszam na Bajkową Niedzielę do Ośrodka Kultury w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO
Tematy:Piaseczno

Informacje13 stycznia 2008, 00:00,

Wtorek Jazzowy Piaseczno - zaproszenie na jam session

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 15 stycznia 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49. Podczas jam session zagrają: Krzesimir Dębski (skrzypce), Staś Szczyciński (piano), Maciek Szczyciński (kontrabas), Jarek Zawadzki (saksofon), Bogna Burzenik (vocal), oraz Artur Chaber (perkusja). Zapraszamy na Jazzowy Wtorek do Ośrodka Kultury Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO
Tematy:Piaseczno