Informacje16 stycznia 2008, 00:00,

Złota Rybka Bajkowa Niedziela Ośrodek Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza w najbliższą niedzielę na Bajkową Niedzielę. Po raz kolejny do Ośrodka Kultury przyjedzie Teatr Narwal, który przedstawi dzieciom spektakl Złota Rybka. Spektakl odbędzie się 20 stycznia 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 8 złotych.

Teatr Narwal Złota Rybka Bajkowa Niedziela w Piasecznie

Więcej informacji na temat spektaklu dla dzieci Złota Rybka, oraz Teatru Narwal napisaliśmy przy okazji poprzedniej informacji o Bajkowej Niedzieli w Piasecznie: Teatr Narwal Złota Rybka w Ośrodku Kultury Piaseczno (2007-11-22). Serdecznie zapraszam na Bajkową Niedzielę do Ośrodka Kultury w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje7 stycznia 2008, 00:00,

XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Piaseczno

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Ośrodek Kultury w Piasecznie, Gimnazjum nr 2 w Piasecznie i wolontariusze Gminnego Sztabu WOŚP zapraszają mieszkańców na XVI FINA£ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWI¡TECZNEJ POMOCY. 16 FINA£ Z G£OW¡ odbędzie się 13 stycznia 2008 roku, od godziny 13:00 na sali gimnastycznej w Gimnazjum Nr 2 przy Al. Kalin 30, Piaseczno. Serdecznie zapraszamy na XVI Finał WOŚP w Piasecznie.

XVI FINA£ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWI¡TECZNEJ POMOCY PIASECZNO

Program XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piasecznie:
10:00-22:00 Praca sztabu zbierającego i liczącego.
13:00-15:00 Noworoczny Bal dla Dzieci oraz specjalny pokaz Klubu Sportowego GRAWITACJA.
18:30-19:30 Koncert KATARZYNA CEREKWICKA z zespołem.
19:45-20:30ŚWIATE£KO DO NIEBA, czyli pokaz sztucznych ogni oraz pokaz grupy Circus Maximus.
20:30-22:00 Koncert zespołu VAVAMUFFIN.

Podczas XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piasecznie, na wszystkie imprezy wstęp wolny. 13 stycznia 2008 roku, zbieramy pieniądze, aby pomóc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków. To nasze trzy wiodące programy medyczne, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce. Kiedy pochyliliśmy się nad laryngologią - między innymi schorzeniami gardła u noworodków i małych dzieci – określiliśmy spokojnie nasze działania jednym hasłem - gramy z głową! Tak, więc i XVI Finał możemy nazwać "Finałem z głową"! Więcej szczegółowych informacji na temat XVI FINA£U WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWI¡TECZNEJ POMOCY, możecie przeczytać na stronie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: www.wosp.org.pl Natomiast wszelkie informacje na temat Piaseczyńskiego Sztabu WOŚP, znajdują się na stronie internetowej: www.wosp.kulturalni.pl
autor/źródło: Katarzyna Hernik - Sztab XVI FINA£U WOŚP w Piasecznie