Informacje26 października 2014, 11:11,

ZLOT ROWEROWY - WspólnieRazem dla zdrowia

Serdecznie zapraszamy Państwa na zlot rowerowy w najbliższą niedziele 26 października 2014 roku o godz. 11:11 na rynku w Piasecznie. W programie: przedstawienie koncepcji tras rowerowych na bazie uchwały rady miejskiej z 2008 r która jest nierealizowana, okrągły stół rowerowy, wspólnie razem na Górki Szymona. Na uczestników czekają również niespodzianki. Do zobaczenia!

ZLOT ROWEROWY - WspólnieRazem dla zdrowia

Informacje24 października 2014, 07:55,

Poszukujemy zaginionej 16-latki

Policjanci z Piaseczna poszukują 16-letniej Moniki Karlikowskiej, która w dniu 7 października 2014 roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła. Dziewczyna nie nawiązała także żadnego kontaktu z najbliższą rodziną ani znajomymi. Prosimy o kontakt każdą osobę, która mogła widzieć zaginioną lub posiada informacje na temat jej miejsca pobytu.

Poszukujemy zaginionej 16-latki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie poszukują 16-letniej Moniki Karlikowskiej, która w dniu 7 października 2014 roku około godziny 7.30 wyszła z domu z zamiarem dotarcia do szkoły w Warszawie. Zaginiona jest szczupłej budowy ciała, wzrostu około 165 cm. Ma długie proste włosy w kolorze blond, nosi okulary - oprawki koloru czarnego w kształcie prostokąta. Cechą charakterystyczną u zaginionej jest tatuaż na prawym przedramieniu - napis w języku hiszpańskim „ szalone życie”.

W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, spodnie typu jeans koloru niebieskiego i buty trampki, na których namalowane były różowe kwiatki. Do chwili obecnej zaginiona nie nawiązała żadnego kontaktu z najbliższą rodziną ani znajomymi. O pomoc w odnalezieniu Moniki Karlikowskiej prosimy każdą osobę, która od 7 października 2014 roku mogła widzieć w/w. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji o zaginionej prosimy o kontakt osobisty z policjantami z Piaseczna lub telefoniczny.

Poniżej podajemy numery pod jakimi przyjmiemy informacje od Państwa:
(022) 60- 45-213 – Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie
(022) 60-45-227 - Prowadzący sprawę policjant z Wydziału Prewencji KPP w Piasecznie
997 oraz 112 telefony obowiązujące na terenie całego kraju
602-341-026 – Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie