Informacje21 czerwca 2013, 00:00,

ZLOT ROWEROWY KRAINY JEZIORKI 2013

23 czerwca 2013 roku zapraszamy rowerzystów z terenu Krainy Jeziorki oraz wszystkich miłośników jednośladów na Zlot Rowerowy Kraina Jeziorki 2013, który będzie pierwszym tego typu spotkaniem środowiska rowerowego z obszaru Krainy. Spotykamy się o godz. 13:00 w Prażmowie w Starej Gorzelni leżącej niedaleko szlaku głównego Krainy Jeziorki (na trasie szlaku zielonego Ścieżka rowerowa Doliną Jeziorki). To miejsce, niedaleko serca Krainy Jeziorki, do którego większość cyklistów będzie mieć w miarę porównywalną odległość.

ZLOT ROWEROWY KRAINY JEZIORKI

Cykliści indywidualni organizują swój dojazd we własnym zakresie. Natomiast osoby zainteresowane wyjazdem grupowym z Grójca (Stowarzyszenie WGR KiS 601-547-305), Piaseczna (Pędziwiatr, chętni mogą dojechać na Zlot z przewodnikiem Panem Maciejem - konieczny kontakt 881 77 55 33), Konstancina - Jeziorny (Rowerowy Konstancin, Krzysztof Bajkowski – www.facebook.com/RowerowyKonstancin) oraz Góry Kalwarii (wyjazd spod Ratusza w Górze Kalwarii o godz. 9:00 (UWAGA ZMIANA) - 881 77 55 33) proszone są o bezpośredni kontakt z cyklistami z tych miejscowości.

ZLOT ROWEROWY KRAINY JEZIORKI 2013

Na miejscu dla uczestników przewidziano kiełbaski na grillu oraz dla pierwszych 100 rowerzystów najnowsza mapa topograficzna Krainy Jeziorki! Dokładna lokalizacja znajduje się na mapie. Udział bezpłatny wystarczy wysłać mejla (strzyzewski@piaseczno.eu) o planowanym dotarciu na Zlot i podaniu liczby uczestników (w końcu musimy wiedzieć ile zamówić kiełbasek!). Koniecznie weźcie coś na komary, w czystej, ekologicznej Krainie, gdzie też Jeziorka wartko płynie jest ich sporo! Wasze uwagi na temat oznakowania, przebiegu szlaków rowerowych mile widziane! Kolejny etap wyznaczania i budowy szlaków rowerowych będzie Waszego autorstwa! W razie dużej niepogody podamy inny termin Zlotu! Do zobaczenia na szlaku (Krainy Jeziorki oczywiście)!
autor/źródło: Arkadiusz Strzyżewski Kraina Jeziorki www.krainajeziorki.pl

Informacje21 czerwca 2013, 00:00,

Gminny Dzień Strażaka - 85-lecie OSP Złotokłos

Z okazji 85-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Złotokłosie oraz Dnia Strażaka zapraszamy 23 czerwca 2013 roku na piknik. Oficjalne uroczystości rozpoczną się o godz. 12.00 mszą świętą polową, na godz. 13.00 zaplanowano przemówienia okolicznościowe i składanie życzeń, a piknik wystartuje o godz. 14.00. Wystąpią dla Państwa: Piaseczyńska Orkiestra Dęta, Zespół Ludowy Kłosowianki, młode zespoły muzyczne: Out of Tune oraz Life Club Band. Oczywiście nie zabraknie pokazów strażackich oraz licznych atrakcji dla dzieci. Zapraszamy na piknik.

Gminny Dzień Strażaka - 85-lecie OSP Złotokłos
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno