Informacje25 kwietnia 2015, 10:00,

Zlot Pojazdów Zabytkowych na targowisku miejskim w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 kwietnia 2015 roku od godz. 10.00 na targowisku miejskim w Piasecznie, będzie można oglądać zabytkowe auta rodzimej jak i zagranicznej produkcji. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników motoryzacji na organizowany przez portal motoryzacyjny motopiaseczno.pl wspólnie z Klasyki Piaseczno i okolice - Pierwszy Zlot Pojazdów Zabytkowych. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Zlot odbędzie się na targowisku miejskim w Piasecznie (wejście od ul. Nadarzyńskiej), start godz. 10:00 a zakończenie planowane jest o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Zlot Pojazdów Zabytkowych na targowisku miejskim w Piasecznie

- W zlocie wezmą udział właściciele aut zabytkowych rodzimej jak i zagranicznej produkcji. Oprócz tego będą auta terenowe z zaprzyjaźnionego klubu http://www.offroadpiaseczno.pl/ oraz odwiedzi nas “brać” motocyklowa ze stowarzyszenia “Motor Piaseczno” i “Black Falcon” MC - informuje Łukasz Cabaj, redaktor naczelny portalu motopiaseczno.pl. - Przewidujemy ponad 100 egzemplarzy najróżniejszych pojazdów i wspaniałą atmosferę motoryzacyjnego zlotu jakiego w Piasecznie jeszcze nie było - dodaje. Oprócz tego wybrany zostanie i nagrodzony pucharem Pana Burmistrza najstarszy pojazd zlotu oraz, dla chętnych kierowców, przeprowadzona zostanie konkurencja jazdy na czas. Nie zabraknie też występów muzycznych - zagra “Kolorofonia” oraz kilka innych lokalnych kapel.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11083
Informacje25 kwietnia 2015, 21:00,

Mątwy Band - Ósemka na żywca


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 kwietnia 2015 roku o godz. 20:00 odbędzie się koncert Mątwy Band w 8 Ball Club (Jana Pawła II 10, Piaseczno). Band znany bywalcom warszawskiej Ramy, a jeśli jeszcze ich nie znacie, to warto poznać, bo chłopaki dają czadu. Klub otwierany jest o 20.00, koncert rozpocznie się po godz. 21.00. Skład zespołu Mątwy Band: Filip Zieliński - Wokal, Janek Niedzielski - Gitara, Bartek Turkowski - Bas, Dawid Artyszuk - Perkusja. Więcej informacji na stronie internetowej: www.matwyband.pl Zapraszamy na koncert Mątwy Band!

Mątwy Band - Ósemka na żywca

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=37&t=1887&start=450

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie