Informacje24 czerwca 2016, 14:00,

Zlot Motocyklowy Służb Mundurowych i Piknik Integracyjny dla Dzieci i Młodzieży w Ryni

Policjanci z Piaseczna zachęcają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w II Międzynarodowym Zlocie Motocyklowym Służb Mundurowych, który odbędzie się w dniach 24-26 czerwca w Ryni k. Warszawy. Dodatkowo zapraszamy w dniu 26 czerwca na Piknik Integracyjny dla Dzieci i Młodzieży - Wakacje 2016 "Bezpiecznie na co dzień, na lądzie i na wodzie".

ZLOT MOTOCYKLOWY SŁUŻB MUNDUROWYCH I PIKNIK INTEGRACYJNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W RYNI

Policjanci z Piaseczna wspierają i zapraszają w dniach 24-26 czerwca br. Do wzięcia udziału w już II Międzynarodowym Zlocie Motocyklowym Służb Mundurowych, a przede wszystkim na uroczyste rozpoczęcie wakacji na Pikniku Integracyjnym w dniu 26 czerwca br. O godzinie 11:00. W programie pod nazwą „Bezpiecznie na co dzień, na lądzie i na wodzie” dla najmłodszych i nieco starszych czekają konkursy, zabawy oraz happeningi dotyczące bezpieczeństwa na drodze, na wodzie, w środkach transportu kolejowego i innych sytuacjach mających wpływ na życie i zdrowie.

Powstanie „Bezpieczne Miasteczko” utworzone przez Policję, Biuro Ochrony Rzadu, Straż Graniczną, Żandarmerię Wojskową, Krajową Radę Bezpieczeństwa Drogowego oraz Urząd Transportu Kolejowego. Ponadto atrakcjami będą z pewnością : tor łuczniczy, monster truck, symulator dachowania i zderzenia, odbędą się również pokazy sprzętu ratunkowego.

W imieniu organizatorów, policjanci z Piaseczna serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w ty przedsięwzięciu.

Zlot oraz imprezy towarzyszące odbędą się w ośrodku WDW Rewita w Ryni k. Warszawy.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Informacje23 czerwca 2016, 18:00,

Wieczór autorski Anny Jagodzińskiej

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na wieczór autorski Anny Jagodzińskiej, uczennicy jednej z piaseczyńskich szkół. Młoda autorka będzie prezentowała swoją pierwszą książkę pt. "Tajemnica Zaginionego Miasta: Mroczny Dom". Spotkanie odbędzie się 23 czerwca o godzinie 18:00 w siedzibie Biblioteki przy ul. Kościuszki 49.

WIECZÓR AUTORSKI ANNY JAGODZIŃSKIEJ