Informacje30 sierpnia 2013, 00:00,

żłobek i przedszkole BRZD¡C w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki. Gwarantujemy maluchom znakomitą opiekę i solidną edukację opartą na wyśmienitej zabawie. Towarzyszymy dzieciom już od 6 m-ca ich życia. Naszą kadrę pedagogiczną stanowią pełne pasji panie, które zapewniają profesjonalną i troskliwą opiekę wychowawczą i edukacyjną. W trosce o rozwój Brzdąców, ciągle się dokształcają (na swoim koncie mają liczne kursy i szkolenia m.in. kurs I pomocy).

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Oferujemy zajęcia dodatkowe z j. angielskiego, piłki, tańców oraz Kick boxingu. Nasze brzdące mogą również liczyć na indywidualne wsparcie ze strony logopedy, pedagoga specjalnego, terapeuty pedagogicznego i psychologa. Ściśle współpracujemy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną NEUROLANDIA.

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Oprócz profesjonalnej opieki oferujemy dzieciom znakomitą zabawę. Raz w miesiącu mamy możliwość obcowania ze sztuką (teatrzyki wystawiane w placówce), odwiedzają nas też wyjątkowi goście (np. leśniczy, naukowcy z UW, węże). Co miesiąc przyjeżdżają kucyki, na które dzieci niecierpliwie czekają. Oprócz atrakcji w placówce, organizujemy wyjazdy do kina, teatrów, muzeów oraz na łono natury.

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Chętnie spędzamy czas z rodzicami, zachęcając ich do współpracy oraz spędzania wspólnie uroczystości (np. pikniki rodzinne, wigilia). Utrzymujemy z rodzicami stały kontakt e-mailowy (listy miesięczne od wychowawców).

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Nasze sale są wyposażone w zabawki i urządzenia dostosowane do wieku dzieci. Przedszkole posiada system monitoringu oraz klimatyzowane sale. Do dyspozycji są dwa place zabaw: duży (dla przedszkolaków) oraz mały (dla żłobkowiczów).

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Nasze panie kucharki przygotowują smaczne i zdrowe posiłki, dwojąc się i trojąc aby przemycić do dań szpinak i brokuły.

Pobyt w Brzdącu stanowi wspaniałą, niezapomnianą przygodę. Przeżyjcie ją razem z nami.

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

żłobek i przedszkole BRZD¡C
tel. +48 22 412 43 18
tel. +48 604 909 321
fax +48 22 750 72 02
e-mail: biuro@brzdac.com.pl
ul. Jarząbka 20 lok 3, 05-500 Piaseczno
Godziny otwarcia żłobka i przedszkola dni powszednie od godz. 6:30 do 19:00 soboty i niedziele, również weekendowe wieczory - do uzgodnienia w miarę potrzeb
strona internetowa: www.brzdac.com.pl
www.facebook.com/zlobekiprzedszkolebrzdac
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 sierpnia 2013, 00:00,

KLUB RÓWNOWAGI - SCHUDNIJ Z NAMI


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Odchudzanie poprzez zmianę stylu życia Metodą Równowagi. żadna potrawa nie jest zakazana. Gwarancja braku uczucia głodu. Chudniesz bez poczucia bycia na diecie. Tylko 30 zł. Grupy Wsparcia dla osób od 15 roku życia, które pragną nauczyć się zdrowego stylu życia w przyjemny sposób bez wyrzeczeń i w efekcie odzyskać równowagę w sferze jedzenia oraz schudnąć skutecznie i trwale. Badania i nasze doświadczenia wykazują, że w grupach wsparcia chudnie się skuteczniej, a ryzyko efektu jo-jo jest znikome, ponieważ chudnięcie wynika ze zmiany stylu życia a nie z krótkookresowej diety.

KLUB RÓWNOWAGI - SCHUDNIJ Z NAMI

Sprawdzona i nagrodzona Metoda Równowagi gwarantuje brak poczucia bycia na diecie, ponieważ żadna potrawa nie jest zakazana, a posiłki są tak komponowane, aby zapomnieć o uczuciu głodu. Metoda opiera się wyłącznie na normalnie dostępnym, niedrogim jedzeniu, często przynosi oszczędności w budżecie. Metoda może być również stosowana przez osoby cierpiące na większość schorzeń.

KLUB RÓWNOWAGI - SCHUDNIJ Z NAMI

Klubowicze spotykają się co tydzień w placówce CMP przy ul. Puławskiej 49 w Piasecznie, w piątki o 10:00. Spotkanie trwa 2 godziny i jest prowadzone przez wykwalifikowanego Konsultanta Klubu Równowagi. Między spotkaniami jest utrzymywany stały kontakt między Klubowiczami oraz z konsultantem.

Koszt tygodniowego uczestnictwa w Klubie wynosi 30 zł. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa: klub@klubrownowagi.pl lub +48 601 198 197 Inne terminy i miejsc spotkań Klubu Równowagi dostępne na stronie internetowej www.klubrownowagi.pl
autor/źródło: Redakcja
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie