Informacje29 września 2011, 00:00,

Zjednoczenie Sound System DJ KRZAKU w Ogród Bar

Dni robią się coraz chłodniejsze i powoli trzeba się pożegnać z Ogrodem w tej formie. Potrzebujemy chwili oddechu i czasu, by przygotować wielkie Otwarcie. W ramach podziękowania za cały ten wspólnie spędzony czas, raz jeszcze chcemy zaprosić Was na imprezę pod gwiazdami. Przewidujemy liczne atrakcje, może pojawi się nasz osławiony poncz, będzie ognisko z pieczonymi kiełbaskami i promocja na piwo się znajdzie. Zaznaczamy, że to nie koniec działalności Ogrodu, a to tylko przerwa techniczna. W najbliższą sobotę 1 października 2011 roku o godz. 19.00 zagra Dj. Krzaku. OGRÓD Bar znajduje się przy ul. Zgoda 1a w Piasecznie (przy parkingu, między Rynkiem z fontanną, a Parkiem - mapa).

Paweł Górski i Piotr Maciejczyk

DJ KRZAK aka SELECTA KRZAK intelektualista wśród djów, szarmancki wodzirej pośród barbarzyńców, pan od muzyki w świecie panów od głuchnięcia. Gra z przytupem, miksuje z zacięciem. "W swoich setach KRZAKU łączy ze sobą w zaskakujących remixach nawet najbardziej odległe nurty i gatunki muzyczne dodając ich brzmieniu 'jamajskości'. Jest też wielkim fascynatem muzyki latynoskiej i afrykańskiej." "Jak sam twierdzi uwielbia puszczać nowinki nawiązujące do brzmień karaibskich i mixować je na różne sposoby. Występy Selecty Krzaka to podróż w nieznane, zaczynając swój set od dancehallu, potrafi skończyć na klasycznym latino albo jednej z mutacji muzyki house. Krzak to typowe zwierze karnawału, zwolennicy dynamicznego penetrowania parkietu będą ukontentowani jego występem."

ZJEDNOCZENIE SOUND SYSTEM mają za sobą wiele występów w całej Polsce choć miejscem ich rezydowania jest Warszawa. Jako Sound System sa zwycięzcami dwóch edycji (III-ciej i V-tej) AntiBabilon Sound Clash (pojedynków sound systemów) w Warszawie i Szczecinie. Poza tym dotarli do finału I Lubelskiego Pojedynku Sound Systemów, gdzie pojedynkowali się z Joint Venture Sound System, a także zwyciężyli SOUND CLASH 2003 we Wrocławiu. Informacje: ZjednoczenieSoundSystem
autor/źródło: Rafal Kadlcik - Ogród Bar w Piasecznie

Informacje29 września 2011, 00:00,

Korekty w kursach PKS Polonus na terenie naszego powiatu

W związku z malejącym zainteresowaniem ze strony podróżnych niektórymi połączeniami autobusowymi realizowanymi przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A. (PKS "POLONUS") na terenie Powiatu Piaseczyoskiego, firma zmuszona jest ograniczyć częstotliwość lub całkowicie zawiesić od 1 października 2011 roku wybrane kursy. Decyzja PKS "POLONUS" jest spowodowana faktem, iż przychody uzyskiwane ze sprzedaży biletów na zawieszane kursy nie pokrywały ich kosztów utrzymania i obsługi.

KOREKTY W KURSACH PKS POLONUS

Ograniczeniami w transporcie podmiejskim zostaną objęte miasta i miejscowości Powiatu Piaseczyoskiego: Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Szczaki, Złotokłos, Brzumin i Brześce. Zawieszeniu uległy głównie kursy poranne i wczesno popołudniowe. Szczegółowe informacje na temat zmian w rozkładzie jazdy wybranych linii znajdują się na stronie internetowej PKS "POLONUS": www.pkspolonus.pl, w autobusach kursujących na liniach objętych korektą oraz w punktach sprzedaży biletów miesięcznych.

"Przepraszam naszych pasażerów za niedogodności powstałe w wyniku likwidacji niektórych kursów, zdaję sobie sprawę, że dla wielu z nich nasze autobusy są wygodnym środkiem komunikacji. Niestety realia ekonomiczne, w jakich musi funkcjonowad nasze przedsiębiorstwo, jasno pokazują koniecznośd zawieszenia nierentownych kursów. Rosnąca liczba małych i średnich przewoźników, wbrew pozorom tylko pogarsza sytuację podróżnych" – powiedział Piotr Grzegorczyk, prezes zarządu PKS "POLONUS".

Ograniczenia obejmują 3 linie komunikacyjne:
Linię: Góra Kalwaria - Brześce- Konstancin Jeziorna - Warszawa;
Linię: Brzumin - Góra Kalwaria - Piaseczno - Warszawa;
Linię: Szczaki - Złotokłos - Warszawa.

Więcej informacji udziela: Edyta Jaroszkiewicz, Rzecznik Prasowy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A.: tel. +48 728 472 190, mail: rzecznik@pks.warszawa.pl
Tematy: