Informacje11 sierpnia 2017, 19:00,

Zjawa - kino plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 sierpnia 2017 roku o godz. 21.00 na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie, rozpocznie się szósty z dziewięciu zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2017. Tego dnia zobaczymy film pt: Zjawa.

ZJAWA - KINO PLENEROWE W PIASECZNIE

Zjawa (2015) gatunek: dramat, przygodowy, western, reżyseria: Alejandro González Iñárritu, scenariusz: Alejandro González Iñárritu, Mark L. Smith, produkcja: Hongkong, USA, Tajwan, nagrody: 3 oscary i wiele innych nominacji, czas trwania filmu: 2 godz. 36 min. Opis filmu: Rok 1822. Legendarny podróżnik i odkrywca Hugh Glass zostaje brutalnie zaatakowany przez niedźwiedzia i pozostawiony przez towarzyszy na pewną śmierć w niedostępnym terenie. Aby przeżyć, musi zmierzyć się z morderczą zimą i zdradą swego najbliższego przyjaciela (Tom Hardy – “Mad Max: Na drodze gniewu”), który porzuca go z dala od cywilizacji bez nadziei na ratunek. Dzięki niezwykłej sile woli Glass pokonuje przeciwności losu, by odnaleźć siebie i wymierzyć sprawiedliwość wrogom.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 sierpnia 2017, 17:00,

Wojciech Ezzat - koncert letni w Konstancinie-Jeziornie 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 sierpnia 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert letni w Konstancinie-Jeziornie, podczas którego wystąpi Wojciech Ezzat. Miejsce: Park Zdrojowy, amfiteatr, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

WOJCIECH EZZAT - KONCERT LETNI W KONSTANCINIE-JEZIORNIE 2017

Wojciech Ezzat to finalista III edycji programu X Factor, w którym zajął 3. miejsce, zdobywając rzesze wielbicieli. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 9 lat. Współpracował i koncertował z takimi zespołami jak Killing Silence i Technikolor. W listopadzie ubiegłego roku wokalista nagrał swoją solową funkowo-popową płytę Nie przestawaj. Jego głos, elegancja, klasa i wyjątkowa wrażliwość muzyczna oczarują każdego słuchacza. W konstancińskim amfiteatrze zaśpiewa głównie covery znanych popowych, jazzowych i funkowych przebojów. Nie zabraknie również autorskich utworów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie