Informacje22 stycznia 2015, 14:31,

Zimowy zawrót głowy - kulturalna zima w mieście Konstancin-Jeziorna

Zajęcia dla dzieci z terenu gminy Konstancin-Jeziorna pozostających podczas ferii zimowych w domach. Program realizowany jest przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, obejmuje warsztaty edukacyjne, plastyczne, muzyczne, pokazy filmowe oraz wycieczki autokarowe. Uczyć bawiąc oraz bawić ucząc – tym mottem zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie chęci udziału do 12 stycznia. tel. 22 519 134 179, 22 484 20 20 Udział w zajęciach – z wyjątkiem wycieczek – bezpłatny. 19 – 30.01.2015, godz. 10.00 – 14.00 KDK, ul. Sobieskiego. Program Kulturalnej Zimy w Mieście.

Zimowy zawrót głowy - kulturalna zima w mieście Konstancin-Jeziorna