Informacje8 grudnia 2012, 00:00,

Zimowe Kłopoty Pana Mroza w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców na Bajkową Niedzielę, podczas które zaprezentowana zostanie bajka: Zimowe Kłopoty Pana Mroza. Przedstawienie odbędzie się 9 grudnia 2012 roku o godz. 12.00, w Budynku OSP w Gassach. Jeżeli ktoś z Was nie zdąży, to będzie można obejrzeć ten spektakl o godz. 16.00 w KDK przy ul. Jaworskiego 18. Na oba występy wstęp wolny. Zapraszam na Zimowe Kłopoty Pana Mroza.

ZIMOWE K£OPOTY PANA MROZA W GASSACH

Pan Mróz nie jest lubiany, nie wiadomo dlaczego? Może dlatego, że jest zimny, lodowaty, nie potrafi się z nikim zaprzyjaźnić? Pan Mróz to również zawadiaka i kłamczuch, złośliwy i skąpy. Bałwanek razem z dziećmi odkrywa tajemnicę Pana Mroza, przygotowując radosną zimę do śnieżnych zabaw. W atmosferze pełnej przyjaźni i radości pojawia się Św. Mikołaj… Przedstawienie grane w planie żywym z dodatkiem lalek, kukiełek i pacynek. Wszystko na tle cudnej, malowniczej dekoracji, zmienianej trzykrotnie podczas spektaklu. Scenografia stylem przypominająca obraz XIX-wiecznej Anglii, z latarenkami, konikami oraz zimą jak z bajki o Dziewczynce z zapałkami.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje8 grudnia 2012, 00:00,

SPOTKANIE Z MIKO£AJEM W TARCZYNIE

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn oraz Zespół Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów zapraszają dzieci na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 9 grudnia 2012 roku o godz. 17:00. Spotkanie będzie miało miejsce w Zespole Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów przy ul. Szarych Szeregów 8 w Tarczynie. Zapraszamy na niedzielne spotkanie z Mikołajem w Tarczynie.

SPOTKANIE Z MIKO£AJEM W TARCZYNIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn