Informacje3 grudnia 2016, 15:00,

Zimowa opowieść Teatr Kuffer - Klubowy Teatrzyk Józefosław


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 grudnia 2016 roku o godz. 15:00 zapraszamy na Klubowy Teatrzyk i przedstawienie teatralne dla dzieci "Zimowa opowieść", w wykonaniu Teatru Kuffer. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14. Wstęp 12 zł. Zapraszamy na spektakl do Józefosławia.

ZIMOWA OPOWIEŚĆ TEATR KUFFER - KLUBOWY TEATRZYK JÓZEFOSŁAW

Przedstawienie teatralne dla dzieci "Zimowa opowieść" zaprezentuje Teatr Kuffer. Nieposłuszna dziewczynka nie może doczekać się przyjścia Mikołaja, więc pisze do niego list a później wyrusza na poszukiwania. Spotyka owieczkę, diabła i pasterzy idących do szopki. Postanawia być grzeczna i pomaga babci. Zimowo, mikołajowo, nastrojowo i wesoło. Kolędy, zwyczaje świąteczne. Przedstawienie interaktywne, w rozśpiewany i zabawny sposób wprowadzający odbiorcę w zimowy czas mikołajek i przygotowań do świąt.

ZIMOWA OPOWIEŚĆ TEATR KUFFER - KLUBOWY TEATRZYK JÓZEFOSŁAW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 grudnia 2016, 11:00,

Sztuczki ze sztuką - zajęcia dla dzieci


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

3 grudnia 2016 r. zapraszamy do Muzeum Regionalnego w Piasecznie na kolejne niecodzienne spotkanie ze sztuką. Będzie to spotkanie drugie o tematyce PORY ROKU - ZIMA, przeznaczone dla dzieci w wieku 5-12 lat. Rozpocznie się o godz.11.00. Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się jak na obrazach mistrzów – Juliana Fałata, Pietera Brueghela czy Giotta – przedstawiana jest zima. Porozmawiamy o tym ile kolorów może mieć śnieg i czy na obrazie zawsze jest biały. Tematyka zajęć będzie oscylowała także wokół świąt Bożego Narodzenia, a dzieci będą wykonywały własne zimowe i świąteczne kolaże. Czas trwania – ok. 60 min. Koszt: 10 zł / osoba. Obowiązują wcześniejsze zapisy (22 737 23 99, muzeumpiaseczno@kulturalni.pl). Liczba miejsc ograniczona.

SZTUCZKI ZE SZTUKĄ - ZAJĘCIA DLA DZIECI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie