Informacje7 stycznia 2015, 08:00,

Zima w mieście w Górze Kalwarii

W dniach 19-23 stycznia 2015 roku zapraszamy na akcję Zima w Mieście 2015 w Górze Kalwarii. Miejsce: Ośrodek Kultury ul. por. Jana Białka 9 (dawny Dom Żołnierza) w Górze Kalwarii. Koszt: 40 zł/ tydzień. Zapisy u Joanny Szewczyk i Szymona Krupa. Liczba miejsce jest ograniczona. Szczegóły na poniższym plakacie:

Zima w mieście w Górze Kalwarii

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10784
Popularny: 800 odsłonInformacje2 stycznia 2015, 08:00,

Konstancińska Karta Mieszkańca - złóż wniosek i korzystaj ze zniżek

Można już składać wnioski o wydanie Konstancińskiej Karty Mieszkańca. Jej posiadacze mniej zapłacą m.in. za: bilety komunikacji miejskiej, płatne zajęcia w domu kultury i ośrodku sportu oraz żłobek. Karta wydawana jest bezpłatnie pełnoletnim mieszkańcom gminy Konstancin-Jeziorna, rozliczającym swój podatek dochodowy w piaseczyńskim urzędzie skarbowym. Aby ją otrzymać, należy złożyć wniosek. Formularze dostępne są w konstancińskim magistracie, a także na naszej stronie internetowej (do pobrania poniżej). Gotowe karty będą do odbioru w Wydziale Oświaty, Kultury i Zdrowia, od 2 stycznia 2015 r.

Konstancińska Karta Mieszkańca - złóż wniosek i korzystaj ze zniżek

Na jakie profity mogą liczyć posiadacze Konstancińskiej Karty Mieszkańca? Przede wszystkim będą to zniżki na okresowe bilety komunikacji publicznej, płatne zajęcia organizowane przez Konstanciński Dom Kultury i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji (rabat 10 proc.). Z kolei rodzice maluszków mniej zapłacą za gminny żłobek. – Program ma na celu zachęcić społeczność lokalną do aktywnego życia i ułatwić korzystanie z oferty kulturalnej, sportowej i turystycznej – wyjaśnia Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna. – Zachęcamy lokalne firmy do uatrakcyjnienia naszej oferty. Szczegółowe informacje o KKM można znaleźć w regulaminie.

- Wniosek o wydanie Konstancińskiej Karty Mieszkańca
- Regulamin Konstancińskiej Karty Mieszkańca