Informacje1 lutego 2010, 00:00,

Zima w Mieście ferie zimowe na terenie gminy Konstancin

Zespół Szkół Nr 1 w Konstancinie-Jeziornie w czasie ferii zimowych, tj. od 1.02. do 12.02.2010 r., będzie prowadził dla uczniów klas I-VI oraz klas gimnazjalnych akcję Zima w Mieście 2010. Zajęcia będą odbywały się w pięciu grupach w godzinach od 9.00 do 15.00. Dzieciom oferowanych jest wiele atrakcji: wyjazdy do kina, na basen oraz na łyżwy, zajęcia ceramiczne w pracowni ceramicznej, wizyta w Fantasy Park (plac zabaw, kręgle), zajęcia informatyczne, sportowe, artystyczne i świetlicowe. Różne konkursy, zabawy i nagrody zakończą akcję Zima w Mieście 2010 w ostatni dzień zajęć, tj. 12.02.2010 r. Więcej informacji o akcji oraz szczegółowe plany do pobrania: plan zajęć.

ZIMA W MIEŚCIE ferie zimowe na terenie gminy Konstancin

Serdecznie zapraszamy na zajęcia w Konstancińskim Domu Kultury od 1 do 12 lutego 2010 roku. W terminie 1 - 5 lutego, ul. Sobieskiego 6 , oraz 8 -12 lutego ul. Jaworskiego 18. Wtorek- wycieczka autokarowa (2 lutego - Cinema City Sadyba film pt "Księżniczka i żaba - koszt 14 zł; 10 lutego - Centrum Rozrywki Hulakula - koszt 16 zł) Zapisy! Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6 - 12 lat. Prosimy o wcześniejsze zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Wstęp wolny z wyjątkiem wycieczek autokarowych Kontakt: (022)754 06 12, kdkfilia@neostrada.pl Uwaga: Otwarte Warsztaty BreakDance dla wszystkich chętnych od 10 roku życia. Zajęcia: wtorki i czwartki w godz. 16.00 - 18.00.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin

Informacje28 stycznia 2010, 00:00,

MANAUS czyli Kwiat Rockowego Piaseczna w 8 Ball Club

8 Ball Club Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 30 stycznia 2010 roku, start o godzinie 20.00. Wejście za darmo. Zespół Manaus występuje w składzie Nonek - bas, vokal, Zewar - vokal, gitara akustyczna, Sugus - gary. Oficjalna strona internetowa zespołu: www.manaus.dcx.pl Czeka Was wieczór z najlepszymi pub'owymi cover'ami! Przypominam, że 8 Ball Club zmienił lokalizację i obecnie znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno